Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17), Data: 2019-11-09, Vieta: Žalgiriai, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Emilis Jonkus    Dėl 1-16 vietos        
 E.Jonkus        
 32       ->        
  [11] 10:45   E.Jonkus      
 17   Paulius Jarašiūnas      21:11  21:10 [17']      
[1] 10:00   A.Krasauskas        
 16   Arnas Krasauskas    21:12  21:12 [18']        
    [21] 11:55   E.Jonkus    
 9   Rokas Dargis        21:9  21:12 [19']    
[2] 10:00   R.Dargis        
 24   Emilis Drazdas    21:2  21:4 [12']        
  [12] 10:45   R.Dargis      
 25   Augustas Dikšaitis      21:16  21:13 [22']      
[3] 10:00   T.Žibūda        
 8   Titas Žibūda    21:8  21:9 [18']        
      [34] 13:00   E.Jonkus  
 5   Nojus Tenikaitis          21:9  20:22  21:13 [31']  
 N.Tenikaitis        
 28       ->        
  [13] 11:05   N.Tenikaitis      
 21   Džiugas Jucius      21:5  21:10 [16']      
[4] 10:00   R.Krūminas        
 12   Rokas Krūminas    21:14  19:21  21:19 [36']        
    [22] 11:55   N.Tenikaitis    
 13   Paulius Alijošius        21:18  22:20 [22']    
[5] 10:20   P.Alijošius        
 20   Mikas Kropaitis    21:12  21:14 [19']        
  [14] 11:05   D.Tankevič      
 29         21:2  21:4 [16']      
 D.Tankevič        
 4   Dominik Tankevič    ->         1-a vieta
        [47] 14:10   R.Lesinskas
 3   Kipras Sakalauskas            21:17  13:21  21:17 [28']
 K.Sakalauskas        
 30       ->        
  [15] 11:05   K.Sakalauskas      
 19   Jogaila Altaravičius      21:9  21:4 [18']      
[6] 10:20   U.Lygnugaris        
 14   Ugnius Lygnugaris    21:12  21:13 [21']        
    [23] 11:55   K.Sakalauskas    
 11   Jokūbas Kazlauskas        17:21  21:19  21:15 [35']    
[7] 10:20   J.Kazlauskas        
 22   Ignas Jurkevičius    21:5  21:9 [20']        
  [16] 11:05   B.Kamantauskas      
 27         21:11  21:18 [17']      
 B.Kamantauskas        
 6   Benediktas Kamantauskas    ->        
      [35] 13:00   R.Lesinskas  
 7   Mantas Lukonas          21:13  21:14 [22']  
[8] 10:20   M.Lukonas        
 26   Pijus Bambalas    21:6  21:3 [15']        
  [17] 11:30   M.Lukonas      
 23   Kasparas Andrijauskas      19:21  21:11  21:15 [31']      
[9] 10:45   A.Mažeika        
 10   Adomas Mažeika    21:10  21:5 [16']        
    [24] 11:55   R.Lesinskas    
 15   Jurgis Jatulis        21:11  21:5 [19']    
[10] 10:45   J.Jatulis        
 18   Domantas Ausiejus    21:10  21:6 [16']      N.Tenikaitis   3-a vieta
  [18] 11:30   R.Lesinskas   [48] 14:10   N.Tenikaitis
 31         21:12  21:10 [20']    K.Sakalauskas   21:23  21:19  21:16 [32']
 R.Lesinskas        
 2   Rokas Lesinskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Dargis    
      [36] 13:00   D.Tankevič  
       D.Tankevič   21:13  21:6 [6']   5-a vieta
        [49] 14:30   D.Tankevič
       B.Kamantauskas     21:9  21:10 [18']
      [37] 13:00   M.Lukonas  
       M.Lukonas   12:21  21:18  21:17 [26']  
           
           
         R.Dargis   7-a vieta
        [50] 14:30   B.Kamantauskas
         B.Kamantauskas   21:23  21:14  21:19 [34']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Krasauskas      
    [25] 12:15   T.Žibūda    
     T.Žibūda   21:12  21:8 [18']    
      [39] 13:20   T.Žibūda  
     R.Krūminas     21:7  21:6 [15']  
    [26] 12:15   R.Krūminas    
     P.Alijošius   18:21  21:11  24:22 [35']     9-a vieta
        [53] 14:55   J.Kazlauskas
     U.Lygnugaris       22:20  18:21  21:12 [36']
    [27] 12:15   J.Kazlauskas    
     J.Kazlauskas   21:12  21:15 [19']    
      [40] 13:20   J.Kazlauskas  
     A.Mažeika     21:16  21:17 [22']  
    [28] 12:15   J.Jatulis    
     J.Jatulis   27:25  17:21  21:13 [39']    
           
         R.Krūminas   11-a vieta
       
         J.Jatulis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Krasauskas    
      [41] 13:20   A.Krasauskas  
       P.Alijošius   21:14  21:15 [21']   13-a vieta
       
       U.Lygnugaris     ->
      [42] 13:45   A.Mažeika  
       A.Mažeika   21:9  21:12 [21']  
           
           
         P.Alijošius   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      U.Lygnugaris   ->
         
   P.Jarašiūnas      
   P.Jarašiūnas   ->      
    [29] 12:40   P.Jarašiūnas    
   E.Drazdas     21:9  21:13 [18']    
  [19] 11:30   A.Dikšaitis      
   A.Dikšaitis   21:14  21:17 [17']      
      [43] 13:45   P.Jarašiūnas  
        21:16  19:21  21:15 [39']  
   D.Jucius      
   D.Jucius   ->      
    [30] 12:40   D.Jucius    
   M.Kropaitis     21:9  21:10 [19']    
   M.Kropaitis      
    ->       17-a vieta
        [54] 14:55   P.Jarašiūnas
          21:14  21:11 [19']
   J.Altaravičius      
   J.Altaravičius   ->      
    [31] 12:40   J.Altaravičius    
   I.Jurkevičius     21:3  21:2 [15']    
   I.Jurkevičius      
    ->      
      [44] 13:45   D.Ausiejus  
   P.Bambalas       21:8  22:20 [17']  
  [20] 11:30   P.Bambalas      
   K.Andrijauskas   18:21  21:15  21:16 [33']      
    [32] 12:40   D.Ausiejus    
   D.Ausiejus     21:9  21:9 [16']    
   D.Ausiejus      
    ->    D.Jucius   19-a vieta
       
         J.Altaravičius   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Dikšaitis    
       
       M.Kropaitis   ->   21-a vieta
       
       I.Jurkevičius     ->
       
       P.Bambalas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Drazdas    
     E.Drazdas   ->    
       E.Drazdas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       K.Andrijauskas  
     K.Andrijauskas     ->  
     K.Andrijauskas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 100 101 
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.