Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj), Data: 2019-11-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 16       ->      
  [83] 15:35   A.Kaminskas, J.Peciukonis    
 9   Jurgis Jatulis 
 Jokūbas Kazlauskas 
    21:16  12:21  21:17 [34']    
[71] 14:45   A.Kaminskas, J.Peciukonis      
 8   Adas Kaminskas 
 Justas Peciukonis 
  21:13  21:16 [26']      
    [95] 16:20   U.Mikalauskas, D.Leonovič  
 5   Rokas Dargis 
 Nojus Tenikaitis 
      21:16  21:13 [28']  
[72] 14:45   R.Dargis, N.Tenikaitis      
 12   Dovydas Guja 
 Mykolas Lukočius 
  21:6  21:13 [22']      
  [84] 15:35   U.Mikalauskas, D.Leonovič    
 13   Benas Adamonis 
 Linas Grubinskas 
    21:17  21:19 [24']    
[73] 14:45   U.Mikalauskas, D.Leonovič      
 4   Ugnius Mikalauskas 
 Daniel Leonovič 
  21:5  21:7 [20']       1-a vieta
      [116] 17:35   R.Lesinskas, D.Tankevič
 3   Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
        21:17  21:16 [27']
 R.Lesinskas, D.Tankevič      
 14       ->      
  [85] 15:35   R.Lesinskas, D.Tankevič    
 11   Kristupas Milašauskas 
 Martynas Plauška 
    21:7  21:12 [22']    
[74] 14:45   K.Milašauskas, M.Plauška      
 6   Ričard Kim 
 Ervinas Karišauskas 
  23:25  21:18  21:16 [46']      
    [96] 16:20   R.Lesinskas, D.Tankevič  
 7   Paulius Jarašiūnas 
 Kipras Sakalauskas 
      21:19  21:18 [30']  
[75] 14:45   A.Krasauskas, M.Lukonas      
 10   Arnas Krasauskas 
 Mantas Lukonas 
  21:16  21:14 [33']      
  [86] 15:35   A.Janušonis, E.Jonkus    
 15         21:11  21:8 [19']    
 A.Janušonis, E.Jonkus      
 2   Augustas Janušonis 
 Emilis Jonkus 
  ->    A.Kaminskas, J.Peciukonis   3-a vieta
      [117] 17:35   A.Janušonis, E.Jonkus
       A.Janušonis, E.Jonkus   21:8  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Budrikas, M.Šatkauskas    
    [97] 16:20   N.Budrikas, M.Šatkauskas  
     R.Dargis, N.Tenikaitis   21:19  21:13 [32']   5-a vieta
      [118] 17:55   N.Budrikas, M.Šatkauskas
     K.Milašauskas, M.Plauška     22:20  1:0 [20']
    [98] 16:20   A.Krasauskas, M.Lukonas  
     A.Krasauskas, M.Lukonas   19:21  21:14  23:21 [37']  
         
         
       R.Dargis, N.Tenikaitis   7-a vieta
     
       K.Milašauskas, M.Plauška   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jatulis, J.Kazlauskas    
   J.Jatulis, J.Kazlauskas   ->    
    [99] 16:20   J.Jatulis, J.Kazlauskas  
   D.Guja, M.Lukočius     17:21  21:16  21:12 [30']  
  [87] 15:35   D.Guja, M.Lukočius    
   B.Adamonis, L.Grubinskas   21:16  21:23  21:16 [33']     9-a vieta
      [119] 17:55   J.Jatulis, J.Kazlauskas
        18:21  21:9  21:18 [32']
   R.Kim, E.Karišauskas    
   R.Kim, E.Karišauskas   ->    
    [100] 16:20   P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas  
   P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas     21:0  
   P.Jarašiūnas, K.Sakalauskas    
    ->    
         
       D.Guja, M.Lukočius   11-a vieta
     
       R.Kim, E.Karišauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     B.Adamonis, L.Grubinskas  
     B.Adamonis, L.Grubinskas   ->   13-a vieta
       B.Adamonis, L.Grubinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.