Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Estonian U17 International 2019, Data: 2019-12-05, Vieta: A.Le Coq Sport Hall, Tartu   
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-05 2019-12-06 2019-12-07 2019-12-08  
 1   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 16:00    T.Kilk, C.Kruus      
 16   Konstantin Alferov 
 Valeriya Isakova 
  21:14  11:21  21:14 [31']      
  [93] 19:40    T.Kilk, C.Kruus    
 9   Carl Mustonen 
 Rebecka Näslund 
    21:16  21:10 [19']    
[2] 16:00    C.Mustonen, R.Näslund      
 8   Chris Robin Talts 
 Kerttu Voore 
  21:18  21:5 [17']      
    [103] 17:00    V.Reva, M.Stoliarenko  
 5   Vitaliy Reva 
 Mariia Stoliarenko  
      21:13  19:21  21:13 [33']  
[3] 16:00    V.Reva, M.Stoliarenko      
 12   Egor Smirnov 
 Vera Kramarenko 
  26:24  21:15 [24']      
  [94] 19:40    V.Reva, M.Stoliarenko    
 13   Tregert Gustav Värv 
 Johanna Violet Meier 
    21:12  21:16 [19']    
[4] 16:00    E.Peresetskii, M.Kuptcova      
 4   Egor Peresetskii 
 Mariia Kuptcova 
  21:16  21:17 [19']       1-a vieta
      [105] 10:00    V.Reva, M.Stoliarenko
 3   Kim Linell 
 Malin Mustonen 
        21:9  21:14 [17']
[5] 16:10   S.Pärnasalu, A.Hoop      
 14   Steven Pärnasalu 
 Andra Mai Hoop 
  18:21  21:14  21:14      
  [91] 19:05    S.Pärnasalu, A.Hoop    
 11   Pauls Rozenvalds 
 Arta Priedniece 
    22:20  21:13 [19']    
[6] 16:10   G.Petrov, V.Isaeva      
 6   Georgii Petrov 
 Valeriya Isaeva 
  21:15  20:22  21:14      
    [104] 17:00    V.Vasilev, A.Umerenkova  
 7   Arsenii Barashko 
 Sofia Artamonova 
      27:25  21:14 [24']  
[7] 16:10   A.Barashko, S.Artamonova      
 10   Mihkel mart Liim 
 Karoliine Inselberg 
  21:15  18:21  21:13      
  [92] 19:05    V.Vasilev, A.Umerenkova    
 15   Vadim Vasilev 
 Anastasia Umerenkova 
    21:15  21:17 [21']    
[8] 16:10   V.Vasilev, A.Umerenkova      
 2   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
  21:8  23:21    T.Kilk, C.Kruus   3-a vieta
     
       S.Pärnasalu, A.Hoop   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     C.Mustonen, R.Näslund    
     
     E.Peresetskii, M.Kuptcova   ->   5-a vieta
     
     G.Petrov, V.Isaeva     ->
     
     A.Barashko, S.Artamonova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Alferov, V.Isakova      
     
   C.Talts, K.Voore   ->    
     
   E.Smirnov, V.Kramarenko     ->  
     
   T.Värv, J.Meier   ->     9-a vieta
     
   K.Linell, M.Mustonen       ->
     
   P.Rozenvalds, A.Priedniece   ->    
     
   M.Liim, K.Inselberg     ->  
     
   O.Männik, R.Üprus   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.