Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [55] 14:35   M.Noreika, N.Martinavičiūtė    
 9   Paulius Jūras 
 Birutė Baranauskaitė 
    21:14  12:21  21:12 [30']    
[39] 12:55   M.Noreika, N.Martinavičiūtė      
 8   Mamertas Noreika 
 Neringa Martinavičiūtė 
  16:21  21:14  21:8 [38']      
    [71] 16:20   M.Noreika, N.Martinavičiūtė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
      21:11  21:10 [22']  
[40] 12:55   A.Slušnys, V.Slušnienė      
 12   Devender Kumar 
 Vaida Martinkienė 
  21:17  18:21  11:10 [31']      
  [56] 14:35   R.Juknevičius, V.Slušnienė    
 13         21:16  21:15 [23']    
 R.Juknevičius, V.Slušnienė      
 4   Rolandas Juknevičius 
 Vaida Slušnienė 
  ->       1-a vieta
      [82] 17:40   G.Dima, D.Rutkauskaitė
 3   Giedrius Dima 
 Dovilė Rutkauskaitė 
        21:9  21:12 [13']
 G.Dima, D.Rutkauskaitė      
 14       ->      
  [57] 15:00   G.Dima, D.Rutkauskaitė    
 11   Tomas Petrošius 
 Laima Chomskytė 
    21:14  21:18 [21']    
[41] 13:20   T.Petrošius, L.Chomskytė      
 6   Gabrielius Vaičiulis 
 Judita Vadeikienė 
  21:18  21:19 [24']      
    [72] 16:20   G.Dima, D.Rutkauskaitė  
 7   Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:19  21:15 [21']  
[42] 13:20   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 10   Vidas Martinkus 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:19  21:9 [28']      
  [58] 15:00   E.Slušnys, I.Januškienė    
 15         17:21  21:19  21:16 [33']    
 E.Slušnys, I.Januškienė      
 2   Edgaras Slušnys 
 Ieva Januškienė 
  ->    R.Juknevičius, V.Slušnienė   3-a vieta
      [83] 17:40   E.Slušnys, I.Januškienė
       E.Slušnys, I.Januškienė   18:21  21:16  21:10 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
    [73] 16:45   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
     A.Slušnys, V.Slušnienė   21:13  21:14 [21']   5-a vieta
      [84] 17:40   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė
     T.Petrošius, L.Chomskytė     21:10  21:17 [21']
    [74] 16:45   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė  
     S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:17  21:12 [21']  
         
         
       A.Slušnys, V.Slušnienė   7-a vieta
     
       T.Petrošius, L.Chomskytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Jūras, B.Baranauskaitė    
   P.Jūras, B.Baranauskaitė   ->    
    [59] 15:00   P.Jūras, B.Baranauskaitė  
   D.Kumar, V.Martinkienė     21:0  
   D.Kumar, V.Martinkienė    
    ->     9-a vieta
      [75] 16:45   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė
        21:11  21:16 [22']
   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė    
   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė   ->    
    [60] 15:00   G.Vaičiulis, J.Vadeikienė  
   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė     21:16  14:21  21:15 [31']  
   V.Martinkus, I.Vaicekauskienė    
    ->    
         
       D.Kumar, V.Martinkienė   11-a vieta
     
       V.Martinkus, I.Vaicekauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 105 106 
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.