Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos stinta 2020, Data: 2020-02-08, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug E, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-08 2020-02-08 2020-02-08  
 1   Rima Januškienė ,   Gintarė Ragažinskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[2] 09:15   S.Jankauskienė, A.Vaitkutė    
 8   Snieguolė Jankauskienė ,   Aušra Vaitkutė    16:21  21:12  21:18 [34']    
  [11] 10:00   G.Noreikienė, G.Urbonienė  
 5   Irina Pocevičienė ,   Sonata Ščerbakova      14:21  21:18  21:19 [40']  
[3] 09:15   G.Noreikienė, G.Urbonienė    
 4   Giedrė Noreikienė ,   Gintarė Urbonienė    21:11  21:17 [23']    1-a vieta
    [21] 11:15   J.Misiuvienė, K.Pleškytė
 3   Renata Mileškienė ,   Eglė Žakevičiūtė        21:6  21:8 [20']
[4] 09:15   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė    
 6   Daiva Paulauskienė ,   Renata Stulgienė    22:20  23:21 [24']    
  [12] 10:00   J.Misiuvienė, K.Pleškytė  
 7   Marina Belousova ,   Rasa Džervė      21:19  21:15 [25']  
[5] 09:15   J.Misiuvienė, K.Pleškytė    
 2   Jurga Misiuvienė ,   Klaudija Pleškytė    21:16  21:19 [25']    
     
     S.Jankauskienė, A.Vaitkutė  3-a vieta
  [22] 11:15   S.Jankauskienė, A.Vaitkutė
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė   11:21  21:14  21:12 [35']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Januškienė, G.Ragažinskaitė    
  [13] 10:25   R.Januškienė, G.Ragažinskaitė  
   I.Pocevičienė, S.Ščerbakova   21:15  21:15 [22']  5-a vieta
    [23] 11:15   M.Belousova, R.Džervė
   D.Paulauskienė, R.Stulgienė     21:12  21:11 [24']
  [14] 10:25   M.Belousova, R.Džervė  
   M.Belousova, R.Džervė   21:17  21:8 [24']  
       
       
     I.Pocevičienė, S.Ščerbakova  7-a vieta
    [24] 11:15   D.Paulauskienė, R.Stulgienė
     D.Paulauskienė, R.Stulgienė   21:14  21:18 [28']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.