Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1  Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [105] 16:40   P.Murėnaitė      
 17  Emilė Kazlauskaitė      21:4  21:11 [26']      
[99] 16:40   G.Velykytė        
 16  Giedra Velykytė    21:10  21:11 [20']        
    [123] 17:55   P.Murėnaitė    
 9  Dangė Lygnugarytė        21:13  21:14 [28']    
 D.Lygnugarytė        
 24       ->        
  [106] 16:40   M.Marcinkevičiūtė      
 25         21:11  21:16 [31']      
 M.Marcinkevičiūtė        
 8  Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->        
      [203] 10:50   P.Murėnaitė  
 5  Jogailė Kelečiūtė          21:17  21:12 [25']  
 J.Kelečiūtė        
 28       ->        
  [107] 17:05   J.Kelečiūtė      
 21         21:7  21:6 [25']      
 A.Klimaitė        
 12  Amelija Klimaitė    ->        
    [124] 17:55   J.Kelečiūtė    
 13  Liepa Aleknavičiūtė        21:18  21:10 [25']    
[100] 16:40   L.Aleknavičiūtė        
 20  Rusnė Drinkutė    21:4  21:4 [19']        
  [108] 17:05   M.Barauskaitė      
 29         21:19  21:23  21:15 [42']      
 M.Barauskaitė        
 4  Minija Barauskaitė    ->         1-a vieta
        [219] 11:35   P.Murėnaitė
 3  Viltė Paulauskaitė            17:21  21:18  23:21 [45']
 V.Paulauskaitė        
 30       ->        
  [109] 17:05   V.Paulauskaitė      
 19  Deimantė Tracevičiūtė      21:7  21:7 [18']      
[101] 16:40   G.Jurkevičiūtė        
 14  Gabija Jurkevičiūtė    21:6  21:10 [17']        
    [125] 17:55   V.Paulauskaitė    
 11  Kristė Anciūtė        21:8  21:14 [22']    
 K.Anciūtė        
 22       ->        
  [110] 17:05   J.Šalnaitė      
 27         21:15  21:15 [27']      
 J.Šalnaitė        
 6  Jorūnė Šalnaitė    ->        
      [204] 10:50   V.Paulauskaitė  
 7  Augustė Stankevičiūtė          17:21  21:16  21:16 [43']  
 A.Stankevičiūtė        
 26       ->        
  [111] 17:05   T.Leonovič      
 23           B/Ž      
 T.Leonovič        
 10  Taja Leonovič    ->        
    [126] 17:55   M.Sukackaitė    
 15  Goda Vancevičiūtė        21:11  21:15 [26']    
[102] 16:40   G.Vancevičiūtė        
 18  Mila Leonovič    21:9  21:5 [21']      J.Kelečiūtė   3-a vieta
  [112] 17:05   M.Sukackaitė   [220] 11:35   M.Sukackaitė
 31         21:11  21:11 [20']    M.Sukackaitė   21:15  21:10 [26']
 M.Sukackaitė        
 2  Monika Sukackaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Marcinkevičiūtė    
      [205] 10:50   M.Marcinkevičiūtė  
       M.Barauskaitė   21:19  21:18 [23']   5-a vieta
        [221] 11:35   M.Marcinkevičiūtė
       J.Šalnaitė     21:14  21:13 [28']
      [206] 10:50   T.Leonovič  
       T.Leonovič   21:13  21:16 [30']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [222] 11:35   J.Šalnaitė
         J.Šalnaitė   21:14  15:21  21:16 [35']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Velykytė      
    [127] 17:55   D.Lygnugarytė    
     D.Lygnugarytė   21:9  21:10 [24']    
      [207] 10:50   L.Aleknavičiūtė  
     A.Klimaitė     21:15  21:13 [28']  
    [128] 17:55   L.Aleknavičiūtė    
     L.Aleknavičiūtė   21:16  21:14 [35']     9-a vieta
        [223] 11:35   K.Anciūtė
     G.Jurkevičiūtė       21:11  21:17 [29']
    [129] 17:55   K.Anciūtė    
     K.Anciūtė   21:11  21:9 [19']    
      [202] 10:30   K.Anciūtė  
     A.Stankevičiūtė     21:17  21:17 [23']  
    [130] 17:55   G.Vancevičiūtė    
     G.Vancevičiūtė     B/Ž    
           
         D.Lygnugarytė   11-a vieta
       
         G.Vancevičiūtė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Velykytė    
      [195] 10:10   G.Velykytė  
       A.Klimaitė   21:18  21:19 [27']   13-a vieta
       
       G.Jurkevičiūtė     ->
      [208] 10:50   G.Jurkevičiūtė  
       A.Stankevičiūtė     B/Ž  
           
           
         A.Klimaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Stankevičiūtė   ->
         
   E.Kazlauskaitė      
   E.Kazlauskaitė   ->      
     E.Kazlauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [113] 17:05   E.Kazlauskaitė  
        21:16  21:18 [24']  
   .      
    ->      
     R.Drinkutė    
   R.Drinkutė     ->    
   R.Drinkutė      
    ->       17-a vieta
        [131] 18:20   E.Kazlauskaitė
          24:22  21:11 [22']
   D.Tracevičiūtė      
   D.Tracevičiūtė   ->      
     D.Tracevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [114] 17:05   D.Tracevičiūtė  
        21:17  18:21  21:19 [35']  
   .      
    ->      
     M.Leonovič    
   M.Leonovič     ->    
   M.Leonovič      
    ->    R.Drinkutė   19-a vieta
        [132] 18:20   M.Leonovič
         M.Leonovič   10:21  21:13  21:12 [30']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.