Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2020-09-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1  Viltė Paulauskaitė 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [67] 15:05   V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė    
 9  Amelija Klimaitė 
 Mila Leonovič 
    21:1  21:9 [17']    
[53] 14:15   A.Klimaitė, M.Leonovič      
 8  Goda Vancevičiūtė 
 Giedra Velykytė 
  21:19  21:17 [26']      
    [85] 15:50   V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė  
 5  Oresta Ščerbakova 
 Jorūnė Šalnaitė 
      21:10  21:17 [27']  
 O.Ščerbakova, J.Šalnaitė      
 12       ->      
  [68] 15:05   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič    
 13         28:26  22:20 [32']    
 M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič      
 4  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Taja Leonovič 
  ->       1-a vieta
      [196] 10:10   V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė
 3  Jogailė Kelečiūtė 
 Minija Barauskaitė 
        21:12  21:13 [22']
 J.Kelečiūtė, M.Barauskaitė      
 14       ->      
  [69] 15:05   J.Kelečiūtė, M.Barauskaitė    
 11         21:12  21:13 [28']    
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 6  Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  ->      
    [86] 15:50   J.Kelečiūtė, M.Barauskaitė  
 7  Gabija Jurkevičiūtė 
 Emilė Kazlauskaitė 
      21:8  21:6 [16']  
[54] 14:15   G.Jurkevičiūtė, E.Kazlauskaitė      
 10  Deimantė Tracevičiūtė 
 Rusnė Drinkutė 
  21:11  21:11 [23']      
  [70] 15:05   G.Jurkevičiūtė, E.Kazlauskaitė    
 15           B/Ž    
 A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė      
 2  Augustė Stankevičiūtė 
 Monika Sukackaitė 
  ->    M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič   3-a vieta
      [197] 10:10   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
       G.Jurkevičiūtė, E.Kazlauskaitė   21:11  21:10 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Klimaitė, M.Leonovič    
    [87] 15:50   O.Ščerbakova, J.Šalnaitė  
     O.Ščerbakova, J.Šalnaitė   21:12  21:8 [23']   5-a vieta
      [198] 10:10   O.Ščerbakova, J.Šalnaitė
     L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė     21:12  16:21  21:18 [43']
    [88] 15:50   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
     A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė     B/Ž  
         
         
       A.Klimaitė, M.Leonovič   7-a vieta
     
       A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vancevičiūtė, G.Velykytė    
   G.Vancevičiūtė, G.Velykytė   ->    
     G.Vancevičiūtė, G.Velykytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [76] 15:30   G.Vancevičiūtė, G.Velykytė
        21:12  21:13 [25']
   .    
    ->    
     D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė  
   D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė     ->  
   D.Tracevičiūtė, R.Drinkutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.