Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Kęstas Supronas 
 Linas Supronas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Supronas, L.Supronas      
 16       ->      
  [159] 17:40   K.Supronas, L.Supronas    
 9   Virgilijus Balaišis 
 Pijus Balaišis 
    19:21  21:17  24:22 [40']    
[147] 17:15   V.Balaišis, P.Balaišis      
 8   Audrius Vilčinskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  21:17  21:13 [31']      
    [173] 18:35   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5   Matas Mackevičius 
 Vaidas Mackevičius 
      21:15  17:21  21:18 [33']  
 M.Mackevičius, V.Mackevičius      
 12       ->      
  [160] 17:40   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:12  21:17 [24']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [185] 19:00   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas
 3   Edmundas Petrošius 
 Tomas Petrošius 
        21:17  22:20 [24']
 E.Petrošius, T.Petrošius      
 14       ->      
  [161] 17:40   E.Petrošius, T.Petrošius    
 11   Mantas Smalskis 
 Arūnas Smalskis 
    11:21  21:15  21:16 [33']    
[148] 17:15   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 6   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  21:9  21:18 [24']      
    [174] 18:35   E.Petrošius, T.Petrošius  
 7   Vilimas Šimkus 
 Nedas Šimkus 
      21:17  21:18 [22']  
[149] 17:15   V.Paulauskas, M.Paulauskas      
 10   Valdas Paulauskas 
 Marius Paulauskas 
  16:21  21:13  21:18 [33']      
  [162] 18:05   M.Noreika, S.Noreika    
 15         21:17  21:15 [24']    
 M.Noreika, S.Noreika      
 2   Mamertas Noreika 
 Saulius Noreika 
  ->    K.Supronas, L.Supronas   3-a vieta
      [186] 19:00   K.Supronas, L.Supronas
       M.Noreika, S.Noreika   21:18  21:12 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Balaišis, P.Balaišis    
    [175] 18:35   V.Balaišis, P.Balaišis  
     M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [187] 19:00   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
     Ą.Barkauskas, R.Barkauskas     21:18  21:16 [24']
    [176] 18:35   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
     V.Paulauskas, M.Paulauskas   16:21  21:9  21:17 [36']  
         
         
       M.Mackevičius, V.Mackevičius   7-a vieta
      [188] 19:00   M.Mackevičius, V.Mackevičius
       V.Paulauskas, M.Paulauskas   21:18  16:21  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas   ->    
     A.Vilčinskas, G.Vilčinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [177] 18:35   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas
        18:21  22:20  21:16 [41']
   M.Smalskis, A.Smalskis    
   M.Smalskis, A.Smalskis   ->    
    [163] 18:05   M.Smalskis, A.Smalskis  
   V.Šimkus, N.Šimkus     21:17  21:15 [26']  
   V.Šimkus, N.Šimkus    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šimkus, N.Šimkus
       V.Šimkus, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.