Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 16       ->      
  [89] 14:15   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 9   Augustas Janušonis 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:9  21:19 [21']    
[71] 13:25   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė      
 8   Gintautas Šiaučiūnas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  21:16  21:14 [26']      
    [111] 15:30   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
      21:14  21:11 [23']  
[72] 13:25   A.Slušnys, V.Slušnienė      
 12   Valdas Paulauskas 
 Laura Paulauskaitė 
  8:21  21:5  21:18 [23']      
  [90] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 13         21:18  23:21 [29']    
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 4   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
      [133] 16:20   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:15 [23']
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [91] 14:15   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 11   Egidijus Rakštys 
 Beata Rakštytė 
    21:15  21:12 [27']    
[73] 13:25   V.Martinkus, V.Martinkienė      
 6   Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
  21:11  21:10 [31']      
    [112] 15:30   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
      21:16  21:19 [30']  
[74] 13:25   E.Čižinauskas, K.Poškutė      
 10   Egidijus Bubulis 
 Vaiva Bubulytė 
  21:8  21:12 [27']      
  [92] 14:15   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė    
 15         18:21  21:19  21:7 [35']    
 P.Plytnikas, M.Plytnikaitė      
 2   Paulius Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
  ->    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [134] 16:20   P.Plytnikas, M.Plytnikaitė
       P.Plytnikas, M.Plytnikaitė   21:14  21:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė    
    [113] 15:30   G.Šiaučiūnas, M.Šiaučiūnaitė  
     A.Slušnys, V.Slušnienė   21:16  22:20 [23']   5-a vieta
      [135] 16:20   V.Martinkus, V.Martinkienė
     V.Martinkus, V.Martinkienė     21:19  21:13 [28']
    [114] 15:30   V.Martinkus, V.Martinkienė  
     E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:14  19:21  21:18 [32']  
         
         
       A.Slušnys, V.Slušnienė   7-a vieta
      [136] 16:20   E.Čižinauskas, K.Poškutė
       E.Čižinauskas, K.Poškutė   21:16  13:21  22:20 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė    
   A.Janušonis, I.Vidzėnienė   ->    
    [93] 14:15   A.Janušonis, I.Vidzėnienė  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė     20:22  21:11  21:15 [29']  
   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [115] 15:30   A.Janušonis, I.Vidzėnienė
        21:19  10:21  21:14 [31']
   E.Rakštys, B.Rakštytė    
   E.Rakštys, B.Rakštytė   ->    
    [94] 14:40   E.Bubulis, V.Bubulytė  
   E.Bubulis, V.Bubulytė     21:19  21:19 [20']  
   E.Bubulis, V.Bubulytė    
    ->    
         
       V.Paulauskas, L.Paulauskaitė   11-a vieta
      [116] 15:30   V.Paulauskas, L.Paulauskaitė
       E.Rakštys, B.Rakštytė   22:20  19:21  21:16 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.