Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 16       ->      
  [70] 13:00   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė    
 9  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
    18:21  21:17  22:20 [34']    
[52] 12:10   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė      
 8  Algirdas Kepežinskas 
 Asta Bačkaitienė 
  21:13  21:16 [22']      
    [91] 14:25   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė  
 5  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
      16:21  21:19  22:20 [33']  
[53] 12:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 12  Artūras Jonuškis 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:6 [25']      
  [71] 13:00   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 13         21:18  23:21 [28']    
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 4  Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->       1-a vieta
      [109] 15:15   A.Kepežinskas, A.Bačkaitienė
 3  Rolandas Juknevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        22:20  21:14 [25']
 R.Juknevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [72] 13:00   R.Juknevičius, S.Zinkevičienė    
 11  Žilvinas Tamošiūnas 
 Beata Rakštytė 
    21:16  21:18 [24']    
[54] 12:10   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė      
 6  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:14  21:15 [22']      
    [92] 14:25   A.Morkūnas, R.Ambrasienė  
 7  Mantas Zinkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
      19:21  22:20  21:18 [35']  
[55] 12:10   M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė      
 10  Darius Likas 
 Rūta Žigienė 
  21:11  21:19 [26']      
  [73] 13:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 15         21:11  21:14 [21']    
 A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 2  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    A.Petkevičius, O.Radzevičienė   3-a vieta
      [110] 15:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
       R.Juknevičius, S.Zinkevičienė   21:18  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Slušnys, R.Petrošienė    
    [93] 14:25   A.Slušnys, R.Petrošienė  
     K.Jucys, B.Baranauskaitė   21:12  21:14 [28']   5-a vieta
      [111] 15:15   A.Slušnys, R.Petrošienė
     Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė     17:21  21:16  21:7 [33']
    [94] 14:25   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė  
     M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   21:18  21:18 [26']  
         
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       M.Zinkevičius, R.Narijauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
   R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->    
    [74] 13:25   A.Jonuškis, D.Sunklodė  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė     21:17  21:14 [26']  
   A.Jonuškis, D.Sunklodė    
    ->     9-a vieta
      [95] 14:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
        21:9  21:10 [22']
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [75] 13:25   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
   D.Likas, R.Žigienė     21:18  21:19 [24']  
   D.Likas, R.Žigienė    
    ->    
         
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   11-a vieta
     
       D.Likas, R.Žigienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.