Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[171] 18:35   M.Šames      
 16  Darius Mieliauskas    21:9  21:9 [21']      
  [193] 19:50   M.Šames    
 9  Šarūnas Stumbra      21:2  21:9 [20']    
[172] 18:35   A.Valatka      
 8  Augustas Valatka    21:10  21:18 [31']      
    [211] 20:45   M.Šames  
 5  Mantas Maulė        22:20  21:12 [32']  
[173] 18:35   M.Maulė      
 12  Ąžuolas Barkauskas    21:6  21:14 [28']      
  [194] 19:50   M.Maulė    
 13  Simas Skurdauskas      22:20  21:11 [28']    
[174] 18:35   T.Vaškevičius      
 4  Tomas Vaškevičius    21:13  21:4 [20']       1-a vieta
      [226] 21:30   M.Šames
 3  Benas Vaškevičius          21:12  21:11 [26']
[175] 19:00   B.Vaškevičius      
 14  Matas Mackevičius    21:14  21:8 [23']      
  [195] 19:50   V.Bagdanavičius    
 11  Andrius Montrimas      21:16  21:16 [28']    
[176] 19:00   V.Bagdanavičius      
 6  Vilius Bagdanavičius    21:8  22:20 [24']      
    [212] 20:45   I.Reznikas  
 7  Mantas Palubinskas        21:19  21:10 [22']  
[177] 19:00   M.Palubinskas      
 10  Mamertas Noreika    21:19  21:12 [27']      
  [196] 19:50   I.Reznikas    
 15  Rapolas Grigaliūnas      21:14  21:3 [22']    
[178] 19:00   I.Reznikas      
 2  Ignas Reznikas    24:22  21:5 [26']    M.Maulė   3-a vieta
      [227] 21:30   V.Bagdanavičius
       V.Bagdanavičius   21:14  21:13 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valatka    
    [213] 20:45   A.Valatka  
     T.Vaškevičius   21:0   5-a vieta
       B.Vaškevičius
     B.Vaškevičius     21:14  25:23
    [214] 20:45   B.Vaškevičius  
     M.Palubinskas   21:16  21:11 [22']  
         
         
       T.Vaškevičius   7-a vieta
     
       M.Palubinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Mieliauskas      
  [197] 20:20   Š.Stumbra    
   Š.Stumbra   21:8  21:8 [26']    
    [215] 20:45   Š.Stumbra  
   Ą.Barkauskas     12:21  21:18  22:20 [47']  
  [198] 20:20   Ą.Barkauskas    
   S.Skurdauskas   21:10  21:7 [25']     9-a vieta
     
   M.Mackevičius       ->
  [199] 20:20   A.Montrimas    
   A.Montrimas   19:21  21:17  21:19 [33']    
    [216] 20:45   R.Grigaliūnas  
   M.Noreika     21:23  21:7  21:11 [37']  
  [200] 20:20   R.Grigaliūnas    
   R.Grigaliūnas   22:20  21:19 [20']    
         
       Ą.Barkauskas   11-a vieta
     
       A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Mieliauskas    
     
     S.Skurdauskas   ->   13-a vieta
     
     M.Mackevičius     ->
     
     M.Noreika   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 113 114 
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.