Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Jonas Petkus ,  Gabija Mockutė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Petkus, G.Mockutė    
 8       ->    
  [56] 12:35   J.Petkus, G.Mockutė  
 5  Edgaras Slušnys ,  Vaida Slušnienė      21:10  21:14 [26']  
[38] 11:45   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 4  Tomas Vaškevičius ,  Ieva Gaidė    16:21  21:13  21:15 [41']    1-a vieta
    [76] 13:25   J.Petkus, G.Mockutė
 3  Aivaras Kvedarauskas ,  Gerda Trakymaitė        21:19  21:10 [28']
[39] 11:45   A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė    
 6  Linas Supronas ,  Rebeka Aleksevičiūtė    15:21  21:15  21:17 [38']    
  [57] 12:35   A.Kvedarauskas, G.Trakymaitė  
 7  Vilmantas Pratusevičius ,  Rasa Radžiūnaitė      17:21  21:12  22:20 [42']  
[40] 11:45   M.Dagilis, G.Dapkuvienė    
 2  Mindaugas Dagilis ,  Giedrė Dapkuvienė    25:23  21:18 [27']    
     
     E.Slušnys, V.Slušnienė  3-a vieta
  [77] 13:25   E.Slušnys, V.Slušnienė
   M.Dagilis, G.Dapkuvienė   17:21  21:13  22:20 [39']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   T.Vaškevičius, I.Gaidė  
   T.Vaškevičius, I.Gaidė   ->  5-a vieta
    [78] 13:25   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė
   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė     22:20  21:19 [29']
  [58] 12:35   L.Supronas, R.Aleksevičiūtė  
   V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė   21:10  20:22  21:5 [28']  
       
       
     7-a vieta
     V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė
     V.Pratusevičius, R.Radžiūnaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 113 114 
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MX  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.