Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-09-19, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[185] 19:25   A.Rimkus      
 16  Gediminas Zaborskis    13:21  21:14  21:8 [35']      
  [203] 20:20   A.Rimkus    
 9  Eduard Goss      21:19  21:18 [28']    
[186] 19:25   E.Goss      
 8  Vidas Pilvinis    21:15  22:20 [34']      
    [220] 21:15   A.Rimkus  
 5  Darius Kairys        11:21  21:9  21:18 [43']  
[187] 19:25   D.Kairys      
 12  Laimonas Bečalis    21:13  21:15 [23']      
  [204] 20:20   A.Slušnys    
 13  Arnoldas Slušnys      21:13  22:20 [23']    
[188] 19:25   A.Slušnys      
 4  Audrius Vilčinskas    21:19  21:6 [21']       1-a vieta
      [230] 21:45   A.Rimkus
 3  Elmoras Adakauskas          19:21  21:13  21:13 [33']
[189] 19:25   E.Adakauskas      
 14  Jonas Seniūnas    21:10  21:8 [25']      
  [205] 20:20   E.Adakauskas    
 11  Ramūnas Galvanauskas      19:21  21:12  21:17 [41']    
[190] 19:50   T.Grigas      
 6  Tomas Grigas    21:15  21:14 [31']      
    [221] 21:15   S.Eibukas  
 7  Steponas Januška        21:19  21:14 [25']  
[191] 19:50   S.Januška      
 10  Rolandas Žaldokas    21:23  21:19  21:16 [40']      
  [206] 20:20   S.Eibukas    
 15   Javed Iqbal      21:16  21:19 [26']    
[192] 19:50   S.Eibukas      
 2  Saulius Eibukas    21:19  21:16 [27']    A.Slušnys   3-a vieta
      [231] 21:45   A.Slušnys
       E.Adakauskas   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Goss    
    [222] 21:15   E.Goss  
     D.Kairys   21:19  21:17 [36']   5-a vieta
     
     T.Grigas     ->
    [223] 21:15   S.Januška  
     S.Januška   21:13  21:15 [36']  
         
         
       D.Kairys   7-a vieta
     
       T.Grigas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Zaborskis      
  [207] 20:20   G.Zaborskis    
   V.Pilvinis   17:21  21:19  24:22 [49']    
    [224] 21:15   A.Vilčinskas  
   L.Bečalis       B/Ž  
  [208] 20:20   A.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas   21:19  20:22  21:12 [38']     9-a vieta
       A.Vilčinskas
   J.Seniūnas       15:21  21:19  21:15 [33']
  [209] 20:20   J.Seniūnas    
   R.Galvanauskas   21:10  21:8 [20']    
    [225] 21:15   J.Seniūnas  
   R.Žaldokas     21:16  21:11 [29']  
  [210] 20:45   J.Iqbal    
   J.Iqbal   14:21  21:14  21:18 [34']    
         
       G.Zaborskis   11-a vieta
     
       J.Iqbal   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Pilvinis    
     
     L.Bečalis   ->   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas     ->
     
     R.Žaldokas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.