Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Judita Vadeikienė ,   Diana Vizgirdienė   Dėl 1-4 vietų    
[1]  J.Vadeikienė, D.Vizgirdienė    
 8   Ingrida Savickienė ,   Inga Bankauskienė    21:12  21:12    
  [9]  J.Vadeikienė, D.Vizgirdienė  
 5   Laura Paulauskaitė ,   Laima Chomskytė      21:12  21:10 [49']  
[2]  I.Peleckienė, B.Baranauskaitė    
 4   Irena Peleckienė ,   Birutė Baranauskaitė    21:11  24:22    1-a vieta
    [17]  J.Vadeikienė, D.Vizgirdienė
 3   Ernesta Grigeliūnienė ,   Kotryna Remeikaitė        21:16  21:14 [11']
[3]  E.Grigeliūnienė, K.Remeikaitė    
 6   Renata Staupelienė ,   Jolanta Sereckienė    21:9  21:14    
  [10]  J.Vaškelytė, J.Živatkauskaitė  
 7   Vaida Martinkienė ,   Eglė Gedminienė      11:21  24:22  22:20 [36']  
[4]  J.Vaškelytė, J.Živatkauskaitė    
 2   Jurgita Vaškelytė ,   Jorūnė Živatkauskaitė    21:17  21:13    
     
     I.Peleckienė, B.Baranauskaitė  3-a vieta
  [18]  E.Grigeliūnienė, K.Remeikaitė
   E.Grigeliūnienė, K.Remeikaitė   21:11  23:21  21:18 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Savickienė, I.Bankauskienė    
  [11]  L.Paulauskaitė, L.Chomskytė  
   L.Paulauskaitė, L.Chomskytė   21:13  17:21  23:21 [32']  5-a vieta
    [19]  L.Paulauskaitė, L.Chomskytė
   R.Staupelienė, J.Sereckienė     21:17  21:18 [22']
  [12]  V.Martinkienė, E.Gedminienė  
   V.Martinkienė, E.Gedminienė   21:12  21:14 [20']  
       
       
     I.Savickienė, I.Bankauskienė  7-a vieta
    [20]  I.Savickienė, I.Bankauskienė
     R.Staupelienė, J.Sereckienė   21:17  21:13 [61']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.