Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dalia Sunklodė ,   Sonata Ščerbakova   Dėl 1-4 vietų    
[5]  A.Stankutė, R.Džervė    
 8   Agnė Stankutė ,   Rasa Džervė    18:21  21:16  21:17 [2']    
  [13]  A.Stankutė, R.Džervė  
 5   Laura Bičiūnienė ,   Aldona Pikčilingienė      22:20  21:14 [18']  
[6]  L.Bičiūnienė, A.Pikčilingienė    
 4   Aldona Šimanskaitė ,   Rosita Šutaitė-Giedraitienė    11:21  21:13  21:11 [8']    1-a vieta
    [21]  O.Merčaitienė, M.Gumbrevičiūtė
 3   Odeta Merčaitienė ,   Milda Gumbrevičiūtė        21:16  19:21  21:19 [36']
[7]  O.Merčaitienė, M.Gumbrevičiūtė    
 6   Darja Liutikė ,   Skaistė Kliaubienė    21:16  21:17 [2']    
  [14]  O.Merčaitienė, M.Gumbrevičiūtė  
 7   Marina Belousova ,   Lina Gorienė      16:21  21:19  21:16 [27']  
[8]  D.Darbutienė, M.Petreikytė    
 2   Diana Darbutienė ,   Monika Petreikytė    21:14  21:9 [5']    
     
     L.Bičiūnienė, A.Pikčilingienė  3-a vieta
  [22]  D.Darbutienė, M.Petreikytė
   D.Darbutienė, M.Petreikytė   21:13  21:7 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Sunklodė, S.Ščerbakova    
  [15]  A.Šimanskaitė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
   A.Šimanskaitė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:17  21:17 [24']  5-a vieta
    [23]  D.Liutikė, S.Kliaubienė
   D.Liutikė, S.Kliaubienė     19:21  21:18  21:18 [38']
  [16]  D.Liutikė, S.Kliaubienė  
   M.Belousova, L.Gorienė   21:13  21:11 [11']  
       
       
     D.Sunklodė, S.Ščerbakova  7-a vieta
    [24]  M.Belousova, L.Gorienė
     M.Belousova, L.Gorienė   21:19  22:20 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.