Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė, Data: 2020-02-22, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aidas Giedrikas 
 Jonas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Giedrikas, J.Daugėla      
 16       ->      
  [97]  A.Giedrikas, J.Daugėla    
 9   Mindaugas Pacevičius 
 Vidmantas Viederis 
    21:6  21:16 [20']    
[88]  M.Pacevičius, V.Viederis      
 8   Ričardas Jakimavičius 
 Raimondas Povilaitis 
  21:11  21:14 [19']      
    [108]  A.Giedrikas, J.Daugėla  
 5   Darius Jurgilas 
 Stasys Kubiliūnas 
      21:15  21:18 [22']  
 D.Jurgilas, S.Kubiliūnas      
 12       ->      
  [98]  A.Bičiūnas, T.Staniulis    
 13         21:13  21:11 [21']    
 A.Bičiūnas, T.Staniulis      
 4   Andrius Bičiūnas 
 Tadas Staniulis 
  ->       1-a vieta
      [121]  A.Giedrikas, J.Daugėla
 3   Tadas Jarutis 
 Arūnas Masteika 
        21:13  28:26 [28']
 T.Jarutis, A.Masteika      
 14       ->      
  [99]  T.Jarutis, A.Masteika    
 11         21:12  21:18 [22']    
 R.Giedraitis, D.Širmenis      
 6   Robertas Giedraitis 
 Darius Širmenis 
  ->      
    [109]  T.Jarutis, A.Masteika  
 7   Erlandas Roličius 
 Saulius Venslovas 
      21:16  13:21  21:12 [34']  
[89]  E.Roličius, S.Venslovas      
 10   Martynas Krisiukas 
 Edvinas Goris 
  19:21  21:18  21:19 [30']      
  [100]  E.Roličius, S.Venslovas    
 15         21:14  21:16 [22']    
 P.Bareika, A.Ščerbakovas      
 2   Paulius Bareika 
 Artūras Ščerbakovas 
  ->    A.Bičiūnas, T.Staniulis   3-a vieta
      [122]  A.Bičiūnas, T.Staniulis
       E.Roličius, S.Venslovas   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Pacevičius, V.Viederis    
    [110]  M.Pacevičius, V.Viederis  
     D.Jurgilas, S.Kubiliūnas   21:14  21:18 [25']   5-a vieta
      [123]  P.Bareika, A.Ščerbakovas
     R.Giedraitis, D.Širmenis     21:15  22:20 [23']
    [111]  P.Bareika, A.Ščerbakovas  
     P.Bareika, A.Ščerbakovas   13:21  21:17  21:12 [27']  
         
         
       D.Jurgilas, S.Kubiliūnas   7-a vieta
      [124]  D.Jurgilas, S.Kubiliūnas
       R.Giedraitis, D.Širmenis   28:26  21:18 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jakimavičius, R.Povilaitis    
   R.Jakimavičius, R.Povilaitis   ->    
     R.Jakimavičius, R.Povilaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [112]  M.Krisiukas, E.Goris
        21:18  21:15 [20']
   .    
    ->    
     M.Krisiukas, E.Goris  
   M.Krisiukas, E.Goris     ->  
   M.Krisiukas, E.Goris    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.