Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-09-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1  Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [75] 14:30    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9  Evelina Keturakytė 
 Roberta Milašauskaitė 
    21:17  21:13 [21']    
[66] 14:00    E.Keturakytė, R.Milašauskaitė      
 8  Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:11  21:17 [17']      
    [91] 15:30    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5  Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:18  21:15 [19']  
 N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [76] 14:30    A.Balazaitė, Ž.Šeškevičienė    
 13         19:21  21:13  21:18 [34']    
 A.Balazaitė, Ž.Šeškevičienė      
 4  Aušrinė Balazaitė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [112] 16:30    V.Tankevič, A.Tolstaja
 3  Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
        21:14  21:16 [18']
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 14       ->      
  [77] 14:30    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 11  Goda Juršėnaitė 
 Diana Lubė 
    21:15  21:12 [17']    
[67] 14:00    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė      
 6  Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
  21:15  21:17 [17']      
    [92] 15:30    V.Tankevič, A.Tolstaja  
 7  Veslava Tankevič 
 Anastasija Tolstaja 
      21:16  15:21  21:18 [32']  
[68] 14:00    V.Tankevič, A.Tolstaja      
 10  Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
  21:8  21:13 [13']      
  [78] 14:30    V.Tankevič, A.Tolstaja    
 15         21:10  19:21  21:8 [27']    
 J.Ramaneckienė, J.Bazytė      
 2  Jelena Ramaneckienė 
 Jurgita Bazytė 
  ->    A.Balazaitė, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [113] 17:00    A.Balazaitė, Ž.Šeškevičienė
       J.Žibūdienė, J.Puchova   15:21  21:12  21:12 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Keturakytė, R.Milašauskaitė    
    [93] 15:30   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:19  24:22 [27']   5-a vieta
      [114] 17:00    J.Ramaneckienė, J.Bazytė
     M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė     21:16  21:11 [15']
    [94] 15:30    J.Ramaneckienė, J.Bazytė  
     J.Ramaneckienė, J.Bazytė   21:9  21:11 [15']  
         
         
       E.Keturakytė, R.Milašauskaitė   7-a vieta
      [115] 17:00    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė
       M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė   21:9  21:12 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė   ->    
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [116] 17:00    G.Juršėnaitė, D.Lubė
        21:16  16:21  21:19 [29']
   G.Juršėnaitė, D.Lubė    
   G.Juršėnaitė, D.Lubė   ->    
    [95] 15:30    G.Juršėnaitė, D.Lubė  
   R.Paurytė, L.Venckutė     21:17  21:2 [14']  
   R.Paurytė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       R.Paurytė, L.Venckutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.