Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportas visiems, Data: 2020-09-19, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Mėgėjai D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Virgilijus Bučius 
 Eimantas Venslovas 
21
8
21
10
 21'
21
9
21
8
 19'
84/35
49
2
1
2 Robertas Ražauskas 
 Virginijus Korsakas 
8
21
10
21
 21'
16
21
18
21
 23'
52/84
-32
0
3
3 Martynas Sipavičius 
 Jaunius Pusvaškis 
9
21
8
21
 19'
21
16
21
18
 23'
59/76
-17
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Alfredas Jakštas 
 Vygantas Farafonovas 
21
12
21
17
 29'
15
21
15
21
 19'
72/71
1
1
2
2 Artūras Fedčenko 
 Kazys Urbonas 
12
21
17
21
 29'
5
21
15
21
 19'
49/84
-35
0
3
3 Žilvinas Gelžinis 
 Giedrius Butkus 
21
15
21
15
 19'
21
5
21
15
 19'
84/50
34
2
1



2020-09-19  
   1-a vieta
 1    Virgilijus Bučius,  Eimantas Venslovas  
[11] 12:15   V.Bučius, E.Venslovas
 6    Žilvinas Gelžinis,  Giedrius Butkus   21:14  21:9 [25']
   



2020-09-19  
   3-a vieta
 2    Alfredas Jakštas,  Vygantas Farafonovas  
[12] 12:15   A.Jakštas, V.Farafonovas
 5    Martynas Sipavičius,  Jaunius Pusvaškis   21:18  21:19 [21']
   



2020-09-19  
   5-a vieta
 3    Robertas Ražauskas,  Virginijus Korsakas  
[13] 12:40   R.Ražauskas, V.Korsakas
 4    Artūras Fedčenko,  Kazys Urbonas   19:21  21:17  21:17 [46']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.