Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga , Data: 2020-09-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-26 2020-09-26 2020-09-26  
 1  Julius Masaitis ,  Laimis Fiodorovas   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00    J.Masaitis, L.Fiodorovas    
 8  Edgaras Plauška ,  Oskaras Dijokevičius    21:10  21:18 [15']    
  [5] 10:30    J.Masaitis, L.Fiodorovas  
 5  Aurimas Jakutis ,   Javed Iqbal      21:18  18:21  21:18 [28']  
[2] 10:00    A.Jakutis, J.Iqbal    
 4  Ričardas Jakimavičius ,  Darius Sirvydis    21:15  21:9 [15']    1-a vieta
    [9] 11:00    J.Masaitis, L.Fiodorovas
 3  Aurelijus Andreliūnas ,  Rimas Sinius        21:12  21:13 [18']
[3] 10:00    A.Andreliūnas, R.Sinius    
 6  Kęstutis Ikamas ,  Paulius Ikamas    21:13  21:8 [14']    
  [6] 10:30    D.Mazėtis, V.Jankauskas  
 7  Andrius Bičiūnas ,  Dainius Kecorius      21:10  21:17 [15']  
[4]    D.Mazėtis, V.Jankauskas    
 2  Dainius Mazėtis ,  Valdas Jankauskas    16:21  21:17  21:14 [28']    
     
     A.Jakutis, J.Iqbal  3-a vieta
  [10] 11:00    A.Jakutis, J.Iqbal
   A.Andreliūnas, R.Sinius   21:17  21:11 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Plauška, O.Dijokevičius    
  [7] 10:30    R.Jakimavičius, D.Sirvydis  
   R.Jakimavičius, D.Sirvydis   21:17  21:17 [19']  5-a vieta
    [11] 11:00    A.Bičiūnas, D.Kecorius
   K.Ikamas, P.Ikamas     21:15  19:21  21:13 [31']
  [8] 10:30    A.Bičiūnas, D.Kecorius  
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   21:8  21:12 [15']  
       
       
     E.Plauška, O.Dijokevičius  7-a vieta
    [12] 11:00    K.Ikamas, P.Ikamas
     K.Ikamas, P.Ikamas   15:21  21:18  24:22 [39']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.