Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Giedrius Stasiulis ,  Alfredas Fedenko   Dėl 1-4 vietų    
[76] 17:25   G.Stasiulis, A.Fedenko    
 8  Tadas Kikilas ,  Artūras Ščerbakovas    21:19  21:18 [24']    
  [86] 18:15   D.Kumar, P.Liutikas  
 5   Devender Kumar ,  Paulius Liutikas      25:23  14:21  21:14 [32']  
[77] 17:25   D.Kumar, P.Liutikas    
 4  Matas Mackevičius ,  Vaidas Mackevičius    21:16  21:10 [24']    1-a vieta
    [96] 19:30   V.Martinkus, G.Vaičiulis
 3  Sigitas Galentas ,  Artūras Jachontovas        16:21  21:17  21:18 [35']
[78] 17:25   E.Jakubauskas, S.Januška    
 6  Edvinas Jakubauskas ,  Steponas Januška    18:21  21:14  21:14 [39']    
  [87] 18:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7  Rolandas Juknevičius ,  Tadas Lukošaitis      12:21  21:14  21:16 [30']  
[79] 17:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 2  Vidas Martinkus ,  Gabrielius Vaičiulis    21:14  21:19 [15']    
     
     G.Stasiulis, A.Fedenko  3-a vieta
  [97] 19:30   G.Stasiulis, A.Fedenko
   E.Jakubauskas, S.Januška   21:19  21:18 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   T.Kikilas, A.Ščerbakovas    
  [88] 18:40   M.Mackevičius, V.Mackevičius  
   M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:17  21:17 [24']  5-a vieta
    [98] 19:55   M.Mackevičius, V.Mackevičius
   S.Galentas, A.Jachontovas     15:21  22:20  21:18 [29']
  [89] 18:40   R.Juknevičius, T.Lukošaitis  
   R.Juknevičius, T.Lukošaitis   12:21  21:17  21:17 [31']  
       
       
     T.Kikilas, A.Ščerbakovas  7-a vieta
    [99] 19:55   S.Galentas, A.Jachontovas
     S.Galentas, A.Jachontovas   22:20  21:19 [27']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC1, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.