Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Sandra Čečkauskienė ,  Aldona Kasparavičienė   Dėl 1-4 vietų    
[4] 09:30   S.Čečkauskienė, A.Kasparavičienė    
 8  Deima Navickienė ,  Ingrida Savickienė    21:14  21:17 [24']    
  [11] 10:30   S.Čečkauskienė, A.Kasparavičienė  
 5  Kristina Freimanaitė ,  Jurita Repšienė      21:13  21:14 [23']  
[5] 09:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 4  Violeta Slušnienė ,  Loreta Šiaučiūnienė    21:12  21:17 [23']    1-a vieta
    [18] 11:10   E.Šiušytė, L.Valantiejienė
 3  Evelina Šiušytė ,  Lorena Valantiejienė        21:8  21:17 [26']
[6] 09:50   E.Šiušytė, L.Valantiejienė    
 6  Renata Platakytė ,  Jolanta Sereckienė    21:13  21:5 [22']    
  [12] 10:30   E.Šiušytė, L.Valantiejienė  
 7  Neringa Martinavičiūtė ,  Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė      21:15  21:15 [25']  
[7] 09:50   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė    
 2  Ernesta Grigeliūnienė ,  Renata Staupelienė    21:16  21:18 [28']    
     
     V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  3-a vieta
  [19] 11:10   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
   N.Martinavičiūtė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:15  21:19 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Navickienė, I.Savickienė    
  [13] 10:30   D.Navickienė, I.Savickienė  
   K.Freimanaitė, J.Repšienė   21:14  21:15 [23']  5-a vieta
    [20] 11:10   D.Navickienė, I.Savickienė
   R.Platakytė, J.Sereckienė     21:16  21:12 [18']
  [14] 10:30   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   21:14  21:17 [23']  
       
       
     K.Freimanaitė, J.Repšienė  7-a vieta
    [21] 11:10   R.Platakytė, J.Sereckienė
     R.Platakytė, J.Sereckienė   21:17  21:19 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.