Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2020-09-12, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12 2020-09-12  
 1  Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Lozinskis, Č.Ramanauskas      
 16       ->      
  [80] 17:50   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
 9  Edmundas Daukintis 
 Vilius Navickas 
    9:21  21:14  21:15 [41']    
[72] 17:00   S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas      
 8  Stasys Kubiliūnas 
 Artūras Vaigauskas 
  21:11  21:10 [26']      
    [90] 19:05   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas  
 5  Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
      16:21  21:18  21:19 [45']  
[73] 17:00   S.Rukša, R.Ubis      
 12  Vygantas Farafonovas 
 Alfredas Jakštas 
  21:10  21:8 [24']      
  [81] 17:50   S.Rukša, R.Ubis    
 13         21:19  19:21  21:10 [38']    
 K.Kučinskas, V.Turolevičius      
 4  Kęstutis Kučinskas 
 Vaidas Turolevičius 
  ->       1-a vieta
      [100] 20:20   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas
 3  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
        14:21  21:16  21:9 [37']
 R.Grytė, T.Jarutis      
 14       ->      
  [82] 17:50   R.Grytė, T.Jarutis    
 11  Aurimas Valauskas 
 Mantas Varnelis 
    21:13  21:19 [21']    
[74] 17:00   R.Andrijauskas, S.Noreika      
 6  Ridas Andrijauskas 
 Saulius Noreika 
  21:18  21:16 [16']      
    [91] 19:05   R.Grytė, T.Jarutis  
 7  Paulius Bareika 
 Artūras Pičiacha 
      24:22  21:17 [22']  
[75] 17:00   P.Bareika, A.Pičiacha      
 10  Nikolajus Gnedojus 
 Alvydas Šaltmeris 
  21:18  21:11 [27']      
  [83] 17:50   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas    
 15         21:11  19:21  21:14 [36']    
 M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas      
 2  Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->    S.Rukša, R.Ubis   3-a vieta
      [101] 20:20   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
       M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   21:16  21:16 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas    
    [92] 19:05   S.Kubiliūnas, A.Vaigauskas  
     K.Kučinskas, V.Turolevičius   21:14  18:21  21:17 [30']   5-a vieta
      [102] 20:20   P.Bareika, A.Pičiacha
     R.Andrijauskas, S.Noreika     18:21  21:19  21:16 [38']
    [93] 19:05   P.Bareika, A.Pičiacha  
     P.Bareika, A.Pičiacha   21:10  21:14 [20']  
         
         
       K.Kučinskas, V.Turolevičius   7-a vieta
      [103] 20:20   R.Andrijauskas, S.Noreika
       R.Andrijauskas, S.Noreika   21:14  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Daukintis, V.Navickas    
   E.Daukintis, V.Navickas   ->    
    [84] 18:15   V.Farafonovas, A.Jakštas  
   V.Farafonovas, A.Jakštas     21:15  22:20 [20']  
   V.Farafonovas, A.Jakštas    
    ->     9-a vieta
      [94] 19:30   N.Gnedojus, A.Šaltmeris
        21:12  21:9 [17']
   A.Valauskas, M.Varnelis    
   A.Valauskas, M.Varnelis   ->    
    [85] 18:15   N.Gnedojus, A.Šaltmeris  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris     21:14  21:9 [23']  
   N.Gnedojus, A.Šaltmeris    
    ->    
         
       E.Daukintis, V.Navickas   11-a vieta
      [95] 19:30   A.Valauskas, M.Varnelis
       A.Valauskas, M.Varnelis   22:24  21:16  21:16 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.