Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2021-09-25, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-26 2021-09-26 2021-09-26  
 1  Matas Mackevičius 
 Nojus Tenikaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Mackevičius, N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [161] 10:35   M.Mackevičius, N.Tenikaitis    
 9  Nojus Budrikas 
 Dainius Krūminas 
    21:13  21:12 [22']    
[101] 17:45   P.Kovas, M.Šatkauskas      
 8  Pijus Kovas 
 Mantas Šatkauskas 
  21:11  21:18 [25']      
    [190] 13:30   M.Mackevičius, N.Tenikaitis  
 5  Benediktas Kamantauskas 
 Daniel Leonovič 
      11:21  21:11  21:17 [35']  
[102] 18:15   B.Kamantauskas, D.Leonovič      
 12  Kajus Vilpišauskas 
 Joringis Skirgaila 
  21:14  21:13 [23']      
  [160] 10:35   R.Lesinskas, D.Tankevič    
 13  Jogaila Altaravičius 
 Matas Revinskas 
    21:14  22:20 [29']    
[103] 18:15   R.Lesinskas, D.Tankevič      
 4  Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  21:4  21:7 [20']       1-a vieta
      [209] 15:20   D.Pakšys, D.Gabriūnas
 3  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
        21:13  21:14 [26']
[104] 18:15   M.Gedrimas, V.Šukys      
 14  Gabrielius Dapkus 
 Dovydas Navagrudskas 
  21:7  21:4 [17']      
  [162] 10:35   M.Gedrimas, V.Šukys    
 11  Rokas Krūminas 
 Ugnius Lygnugaris 
    21:10  21:7 [22']    
[105] 18:15   J.Jatulis, D.Daugėla      
 6  Jurgis Jatulis 
 Domas Daugėla 
  21:10  21:4 [23']      
    [191] 13:30   D.Pakšys, D.Gabriūnas  
 7  Rokas Barkauskas 
 Kipras Sakalauskas 
      21:16  21:12 [28']  
[106] 18:15   R.Barkauskas, K.Sakalauskas      
 10  Benas Markevičius 
 Martynas Plauška 
  23:21  21:18 [28']      
  [163] 10:35   D.Pakšys, D.Gabriūnas    
 15         21:3  21:12 [20']    
 D.Pakšys, D.Gabriūnas      
 2  Domas Pakšys 
 Dominykas Gabriūnas 
  ->    R.Lesinskas, D.Tankevič   3-a vieta
      [210] 15:20   M.Gedrimas, V.Šukys
       M.Gedrimas, V.Šukys   21:13  23:21 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Kovas, M.Šatkauskas    
    [192] 13:30   B.Kamantauskas, D.Leonovič  
     B.Kamantauskas, D.Leonovič   22:24  21:19  21:16 [39']   5-a vieta
      [211] 15:20   R.Barkauskas, K.Sakalauskas
     J.Jatulis, D.Daugėla     18:21  21:15  21:18 [40']
    [193] 13:30   R.Barkauskas, K.Sakalauskas  
     R.Barkauskas, K.Sakalauskas   21:13  21:16 [27']  
         
         
       P.Kovas, M.Šatkauskas   7-a vieta
     
       J.Jatulis, D.Daugėla   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Budrikas, D.Krūminas    
   N.Budrikas, D.Krūminas   ->    
    [194] 13:55   N.Budrikas, D.Krūminas  
   K.Vilpišauskas, J.Skirgaila     21:6  21:17 [29']  
  [171] 11:25   K.Vilpišauskas, J.Skirgaila    
   J.Altaravičius, M.Revinskas   21:17  21:16 [29']     9-a vieta
     
   G.Dapkus, D.Navagrudskas       ->
  [172] 11:25   R.Krūminas, U.Lygnugaris    
   R.Krūminas, U.Lygnugaris   21:19  21:17 [30']    
    [195] 13:55   R.Krūminas, U.Lygnugaris  
   B.Markevičius, M.Plauška     21:0  
   B.Markevičius, M.Plauška    
    ->    
         
       K.Vilpišauskas, J.Skirgaila   11-a vieta
     
       B.Markevičius, M.Plauška   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Altaravičius, M.Revinskas  
     J.Altaravičius, M.Revinskas   ->   13-a vieta
     
     G.Dapkus, D.Navagrudskas     ->
     G.Dapkus, D.Navagrudskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.