Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2021-09-25, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- U-11, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-25 2021-09-25 2021-09-25  
 1  Ignas Martyšius ,  Daniel Tankevič   Dėl 1-4 vietų    
 I.Martyšius, D.Tankevič    
 8       ->    
  [55] 14:05   I.Martyšius, D.Tankevič  
 5  Aleksandras Kriauza ,  Faustas Sinius      21:8  21:5 [21']  
[44] 13:20   J.Altaravičius, V.Maciukevičius    
 4  Jokūbas Altaravičius ,  Vytautas Maciukevičius    21:7  21:9 [22']    1-a vieta
    [66] 14:50   M.Jakštys, V.Puidokas
 3  Jonas Aleknavičius ,  Tadas Rimkus        21:18  21:11 [28']
[45] 13:20   J.Aleknavičius, T.Rimkus    
 6  Kasparas Draukšas ,  Emilijus Noreika    21:6  21:8 [23']    
  [56] 14:05   M.Jakštys, V.Puidokas  
 7         21:10  21:7 [22']  
 M.Jakštys, V.Puidokas    
 2  Mykolas Jakštys ,  Vakaris Puidokas    ->    
     
     J.Altaravičius, V.Maciukevičius  3-a vieta
  [67] 15:15   J.Aleknavičius, T.Rimkus
   J.Aleknavičius, T.Rimkus   21:9  20:22  21:14 [45']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Kriauza, F.Sinius  
   A.Kriauza, F.Sinius   ->  5-a vieta
    [57] 14:30   A.Kriauza, F.Sinius
   K.Draukšas, E.Noreika     21:12  17:21  21:18 [39']
   K.Draukšas, E.Noreika  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.