Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [82] 13:30   J.Puchova, J.Žibūdienė    
 9  Eglė Kaminskaitė 
 Kristina Nareikienė 
    21:6  21:10 [23']    
[64] 12:40   S.Andriūnaitė, A.Michaliova      
 8  Sandra Andriūnaitė 
 Alina Michaliova 
  21:12  21:10 [21']      
    [109] 15:10   J.Puchova, J.Žibūdienė  
 5  Agnė Stankutė 
 Eglė Rimdžiuvienė 
      21:15  21:8 [23']  
 A.Stankutė, E.Rimdžiuvienė      
 12       ->      
  [83] 13:30   A.Stankutė, E.Rimdžiuvienė    
 13         21:11  21:19 [31']    
 L.Railienė, R.Šidlauskienė      
 4  Lina Railienė 
 Rima Šidlauskienė 
  ->       1-a vieta
      [136] 16:25   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė
 3  Inga Bankauskienė 
 Judita Vadeikienė 
        21:15  21:19 [25']
 I.Bankauskienė, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [84] 13:30   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė    
 11         21:12  21:14 [24']    
 J.Bilienė, L.Valantiejienė      
 6  Jurgita Bilienė 
 Lorena Valantiejienė 
  ->      
    [110] 15:10   I.Bankauskienė, J.Vadeikienė  
 7  Kotryna Vasiliauskė 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:10  24:22 [29']  
[65] 12:40   K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė      
 10  Inesa Bacevičienė 
 Asta Rėčkuvienė 
  21:16  21:17 [27']      
  [85] 13:55   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 15         21:18  21:16 [31']    
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 2  Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  ->    A.Stankutė, E.Rimdžiuvienė   3-a vieta
      [137] 16:25   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   21:11  21:14 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Andriūnaitė, A.Michaliova    
    [111] 15:10   S.Andriūnaitė, A.Michaliova  
     L.Railienė, R.Šidlauskienė   21:14  21:17 [31']   5-a vieta
      [138] 16:50   S.Andriūnaitė, A.Michaliova
     J.Bilienė, L.Valantiejienė     21:23  21:18  21:18 [45']
    [112] 15:10   J.Bilienė, L.Valantiejienė  
     K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė   21:14  24:22 [31']  
         
         
       L.Railienė, R.Šidlauskienė   7-a vieta
     
       K.Vasiliauskė, J.Živatkauskaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė    
   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė   ->    
     E.Kaminskaitė, K.Nareikienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 13:55   E.Kaminskaitė, K.Nareikienė
        21:11  21:15 [24']
   .    
    ->    
     I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė  
   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė     ->  
   I.Bacevičienė, A.Rėčkuvienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.