Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2021-12-04, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- 45+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04 2021-12-04  
 1  Andrius Kordušas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [180] 18:55   A.Kordušas, R.Šulnienė    
 9  Artūras Ščerbakovas 
 Lina Sėlenienė 
    21:16  21:6 [45']    
[162] 18:05   A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė      
 8  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  15:21  21:19  21:14 [43']      
    [201] 20:10   A.Kordušas, R.Šulnienė  
 5  Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
      21:19  21:12 [38']  
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 12       ->      
  [181] 18:55   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė    
 13         21:19  15:21  21:13 [40']    
 G.Strumila, Ž.Šeškevičienė      
 4  Giedrius Strumila 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [216] 21:00   A.Kordušas, R.Šulnienė
 3  Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
        21:0
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [182] 18:55   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 11         21:14  21:12 [36']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 6  Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->      
    [202] 20:10   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė  
 7  Ramūnas Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
      21:11  21:19 [36']  
[163] 18:05   K.Poškus, S.Andriūnaitė      
 10  Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
  21:17  21:14 [30']      
  [183] 18:55   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė    
 15         21:9  21:14 [37']    
 L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  ->    G.Strumila, Ž.Šeškevičienė   3-a vieta
      [217] 21:00   G.Strumila, Ž.Šeškevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   16:21  21:15  21:16 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė    
    [203] 20:10   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė   21:17  21:14 [30']   5-a vieta
      [218] 21:00   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė     21:8  21:13 [24']
    [204] 20:10   K.Poškus, S.Andriūnaitė  
     K.Poškus, S.Andriūnaitė   21:12  21:11 [29']  
         
         
       A.Ščerbakovas, L.Sėlenienė   7-a vieta
     
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Petrošius, R.Staupelienė    
   E.Petrošius, R.Staupelienė   ->    
     E.Petrošius, R.Staupelienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [184] 18:55   R.Paškevičius, J.Paškevičienė
        21:6  21:13 [34']
   .    
    ->    
     R.Paškevičius, J.Paškevičienė  
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė     ->  
   R.Paškevičius, J.Paškevičienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.