Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Jorūnė Šalnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Šalnaitė        
 32       ->        
  [127] 15:35    J.Šalnaitė      
 17  Skaistė Liutkutė      21:7  21:7 [15']      
[106] 14:50    A.Ralytė        
 16  Aina Ralytė    22:20  21:6 [19']        
    [141] 16:20    J.Šalnaitė    
 9  Giedra Velykytė        21:8  21:2 [14']    
[107] 14:50    G.Velykytė        
 24  Agnė Stravinskaitė    21:19  20:22  21:17 [34']        
  [128] 16:00    G.Velykytė      
 25  Justė Linkutė      21:17  18:21  22:20 [35']      
[108] 14:50    J.Kavaliauskaitė        
 8  Jorė Kavaliauskaitė    21:10  23:21 [19']        
      [156] 17:10    J.Šalnaitė  
 5  Amelija Klimaitė          16:21  21:11  21:8 [31']  
 A.Klimaitė        
 28       ->        
  [129] 16:00    A.Peleckytė      
 21  Gabija Beržinskaitė      21:19  21:8 [21']      
[113] 15:15    A.Peleckytė        
 12  Atėnė Peleckytė    22:20  21:13 [21']        
    [142] 16:20    G.Vancevičiūtė    
 13  Marija Rimkutė        21:14  21:18 [24']    
[114] 15:15    M.Rimkutė        
 20  Gintarė Tomkevičiūtė    21:10  21:13 [17']        
  [130] 16:00    G.Vancevičiūtė      
 29         21:14  21:6 [19']      
 G.Vancevičiūtė        
 4  Goda Vancevičiūtė    ->         1-a vieta
        [169] 18:00    J.Šalnaitė
 3  Greta Vedrickaitė            21:16  21:18 [21']
 G.Vedrickaitė        
 30       ->        
  [131] 16:00    G.Vedrickaitė      
 19  Ieva Šitkauskaitė      21:11  21:11 [16']      
[115] 15:15    A.Krutkytė        
 14  Adelė Krutkytė    21:17  21:17 [23']        
    [143] 16:20    G.Vedrickaitė    
 11  Elzė Dindaitė        21:11  21:17 [18']    
[116] 15:15    E.Dindaitė        
 22  Rusnė Vidzėnaitė    21:8  21:7 [16']        
  [132] 16:00    N.Puchovičiūtė      
 27         21:17  12:21  21:18 [30']      
 N.Puchovičiūtė        
 6  Nikolė Puchovičiūtė    ->        
      [157] 17:10    G.Vedrickaitė  
 7  Liepa Budrytė          21:19  21:14 [20']  
[112] 15:15    L.Budrytė        
 26  Ugnė Kaminskaitė    21:5  21:7 [14']        
  [133] 16:00    N.Seniūnaitė      
 23  Marija Kolojanskaitė      21:14  6:21  23:21 [31']      
[117] 15:15    N.Seniūnaitė        
 10  Nomeda Seniūnaitė    21:13  21:10 [15']        
    [144] 16:20    N.Seniūnaitė    
 15  Gretė Velykytė        21:16  21:15 [19']    
[118] 15:15    U.Ivanauskaitė        
 18  Uma Ivanauskaitė    21:14  21:18 [21']      G.Vancevičiūtė   3-a vieta
  [134] 16:00    D.Lygnugarytė   [170] 18:00    G.Vancevičiūtė
 31         21:14  14:21  24:22 [38']    N.Seniūnaitė   21:6  21:10 [14']
 D.Lygnugarytė        
 2  Dangė Lygnugarytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Velykytė    
      [158] 17:10    A.Peleckytė  
       A.Peleckytė   21:23  21:17  21:19 [38']   5-a vieta
       
       N.Puchovičiūtė     ->
      [159] 17:10    D.Lygnugarytė  
       D.Lygnugarytė   23:21  17:21  23:21 [34']  
           
           
         G.Velykytė   7-a vieta
       
         N.Puchovičiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Ralytė      
    [145] 16:45    A.Ralytė    
     J.Kavaliauskaitė   21:19  21:19 [21']    
      [160] 17:10    M.Rimkutė  
     A.Klimaitė     20:22  21:12  21:13 [35']  
    [146] 16:45    M.Rimkutė    
     M.Rimkutė   21:12  22:20 [23']     9-a vieta
       
     A.Krutkytė       ->
    [147] 16:45    E.Dindaitė    
     E.Dindaitė   21:13  21:14 [18']    
      [161] 17:35    E.Dindaitė  
     L.Budrytė     21:16  11:21  21:14 [30']  
    [148] 16:45    U.Ivanauskaitė    
     U.Ivanauskaitė   24:22  19:21  21:11 [36']    
           
         A.Ralytė   11-a vieta
       
         U.Ivanauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Kavaliauskaitė    
       
       A.Klimaitė   ->   13-a vieta
       
       A.Krutkytė     ->
       
       L.Budrytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   S.Liutkutė      
   S.Liutkutė   ->      
    [149] 16:45    A.Stravinskaitė    
   A.Stravinskaitė     21:10  21:10 [16']    
  [135] 16:00    A.Stravinskaitė      
   J.Linkutė   21:5  21:12 [15']      
      [162] 17:35    A.Stravinskaitė  
        21:18  21:11 [17']  
   G.Beržinskaitė      
   G.Beržinskaitė   ->      
    [150] 16:45    G.Tomkevičiūtė    
   G.Tomkevičiūtė     21:8  21:15 [14']    
   G.Tomkevičiūtė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   I.Šitkauskaitė      
   I.Šitkauskaitė   ->      
    [151] 16:45    I.Šitkauskaitė    
   R.Vidzėnaitė     21:14  21:13 [21']    
   R.Vidzėnaitė      
    ->      
      [163] 17:35    G.Velykytė  
   U.Kaminskaitė       21:18  23:25  21:14 [39']  
  [136] 16:00    U.Kaminskaitė      
   M.Kolojanskaitė   21:16  20:22  21:16 [34']      
    [152] 16:45    G.Velykytė    
   G.Velykytė     21:11  21:11 [19']    
   G.Velykytė      
    ->    G.Tomkevičiūtė   19-a vieta
       
         I.Šitkauskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Liutkutė    
       
       G.Beržinskaitė   ->   21-a vieta
       
       R.Vidzėnaitė     ->
       
       U.Kaminskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     J.Linkutė    
     J.Linkutė   ->    
       J.Linkutė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       M.Kolojanskaitė  
     M.Kolojanskaitė     ->  
     M.Kolojanskaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.