Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2021-09-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Arnas Jarmalauskas    Dėl 1-16 vietos        
 A.Jarmalauskas        
 32       ->        
  [13] 09:55    A.Jarmalauskas      
 17  Pijus Kulnys      23:21  21:14 [17']      
[1] 09:30    T.Bočkus        
 16  Tautvydas Bočkus    21:3  21:4 [11']        
    [29] 11:00    A.Jarmalauskas    
 9  Tadas Žilinskas        21:14  21:5 [18']    
[2] 09:30    T.Žilinskas        
 24  Arn Steffensen    21:7  21:6 [15']        
  [16] 10:15    N.Alijauskas      
 25  Agnius Apanavičius      21:16  21:19 [22']      
[3] 09:30    N.Alijauskas        
 8  Nojus Alijauskas    21:8  21:10 [13']        
      [44] 11:20    A.Jarmalauskas  
 5  Domantas Ausiejus          19:21  21:15  22:20 [29']  
 D.Ausiejus        
 28       ->        
  [17] 10:15    D.Ausiejus      
 21  Nojus Danusas      21:11  21:19 [18']      
[4] 09:30    V.Maciukevičius        
 12  Vytautas Maciukevičius    21:8  21:9 [13']        
    [30] 11:00    D.Ausiejus    
 13  Enrikas Mikolaitis        19:21  21:17  21:14 [32']    
[5] 09:30    E.Mikolaitis        
 20  Oliveris Garas    21:3  21:9 [15']        
  [18] 10:15    T.Rimkus      
 29         21:6  21:14 [11']      
 T.Rimkus        
 4  Tadas Rimkus    ->         1-a vieta
        [53] 12:10    A.Jarmalauskas
 3  Mykolas Jakštys            21:13  16:21  21:19 [25']
 M.Jakštys        
 30       ->        
  [19] 10:15    M.Jakštys      
 19  Dovydas Pastalys      21:16  21:9 [16']      
[6] 09:30   D.Pastalys        
 14  Edgaras Lukošius      B/Ž        
    [31] 11:00    M.Jakštys    
 11  Aleksandras Kriauza        21:12  21:19 [20']    
[7] 09:30    J.Aleknavičius        
 22  Jonas Aleknavičius    21:13  21:7 [15']        
  [20] 10:15    T.Stanaitis      
 27         21:9  21:12 [14']      
 T.Stanaitis        
 6  Tautvydas Stanaitis    ->        
      [45] 11:45    M.Jakštys  
 7  Alvaras Jakštys          22:20  21:9 [18']  
[8] 09:30    A.Jakštys        
 26  Jokūbas Aidukevičius    21:5  21:8 [11']        
  [21] 10:15    A.Bardauskas      
 23  Ignas Stasytis      18:21  21:19  21:16 [38']      
[9] 09:50    A.Bardauskas        
 10  Adomas Bardauskas    21:14  21:4 [13']        
    [32] 11:00    D.Sukanka    
 15  Povilas Kedainis        21:19  21:9 [18']    
[10] 09:50    P.Kedainis        
 18  Gvidas Vasiliauskas    21:19  14:21  21:14 [24']      D.Ausiejus   3-a vieta
  [22] 10:35    D.Sukanka   [54] 12:10    D.Ausiejus
 31         21:7  21:14 [16']    D.Sukanka   21:15  21:11 [16']
 D.Sukanka        
 2  Danielius Sukanka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Alijauskas    
      [46] 11:45    N.Alijauskas  
       T.Rimkus   21:18  21:14 [23']   5-a vieta
        [55] 12:10    N.Alijauskas
       T.Stanaitis     21:13  21:15 [20']
      [47] 11:45    T.Stanaitis  
       A.Bardauskas   21:11  21:15 [17']  
           
           
         T.Rimkus   7-a vieta
       
         A.Bardauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Bočkus      
    [33] 11:00    T.Žilinskas    
     T.Žilinskas   21:5  19:21  21:13 [27']    
      [48] 11:45    T.Žilinskas  
     V.Maciukevičius     21:18  17:21  21:18 [35']  
    [34] 11:00    V.Maciukevičius    
     E.Mikolaitis   21:17  21:13 [20']     9-a vieta
        [56] 12:10    D.Pastalys
     D.Pastalys       20:22  21:18  22:20 [33']
    [35] 11:00    D.Pastalys    
     J.Aleknavičius   21:15  21:8 [15']    
      [49] 11:45    D.Pastalys  
     A.Jakštys     21:10  21:12 [15']  
    [36] 11:00    P.Kedainis    
     P.Kedainis   21:17  21:19 [16']    
           
         V.Maciukevičius   11-a vieta
       
         P.Kedainis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Bočkus    
       
       E.Mikolaitis   ->   13-a vieta
       
       J.Aleknavičius     ->
       
       A.Jakštys   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Kulnys      
   P.Kulnys   ->      
    [37] 11:20    A.Apanavičius    
   A.Steffensen     21:12  18:21  23:21 [28']    
     A.Apanavičius      
   A.Apanavičius   21:11  21:17 [19']      
      [50] 11:45    N.Danusas  
        21:17  20:22  22:20 [29']  
  [23] 10:35   N.Danusas      
   N.Danusas   ->      
    [38] 11:20    N.Danusas    
   O.Garas     21:14  21:13 [16']    
   O.Garas      
    ->       17-a vieta
        [57] 12:10    G.Vasiliauskas
          21:9  21:18 [17']
   E.Lukošius      
   E.Lukošius   ->      
    [39] 11:20   A.Kriauza    
   A.Kriauza       B/Ž    
   A.Kriauza      
    ->      
      [51] 11:45    G.Vasiliauskas  
   J.Aidukevičius       21:4  21:11 [14']  
  [24] 10:35    J.Aidukevičius      
   I.Stasytis   21:14  21:14 [14']      
    [40] 11:20    G.Vasiliauskas    
   G.Vasiliauskas     21:13  21:14 [18']    
   G.Vasiliauskas      
    ->    A.Apanavičius   19-a vieta
       
         A.Kriauza   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Kulnys    
       
       O.Garas   ->   21-a vieta
       
       E.Lukošius     ->
       
       J.Aidukevičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     A.Steffensen    
     A.Steffensen   ->    
       A.Steffensen  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       I.Stasytis  
     I.Stasytis     ->  
     I.Stasytis    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.