Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Deivydas Žilinskas    Dėl 1-16 vietos        
 D.Žilinskas        
 32       ->        
  [207] 18:40   D.Žilinskas      
 17  Matas Stacevičius      21:10  21:9 [21']      
[189] 17:55   J.Ivanauskas        
 16  Joris Ivanauskas    21:16  17:21  21:18 [30']        
    [228] 19:30   D.Žilinskas    
 9  Pijus Kovas        17:21  21:12  21:15 [36']    
 P.Kovas        
 24       ->        
  [208] 18:40   J.Jatulis      
 25         21:13  21:13 [26']      
 J.Jatulis        
 8  Jurgis Jatulis    ->        
      [244] 20:20   D.Žilinskas  
 5  Kipras Sakalauskas          21:18  21:17 [26']  
 K.Sakalauskas        
 28       ->        
  [209] 18:40   K.Sakalauskas      
 21  Mantas Gruzdzevičius      21:15  16:21  21:16 [44']      
[190] 17:55   A.Kaminskas        
 12  Adas Kaminskas    21:11  21:6 [24']        
    [229] 19:30   D.Leonovič    
 13  Adomas Mažeika        21:19  16:21  22:20 [39']    
[191] 17:55   L.Grubinskas        
 20  Linas Grubinskas      B/Ž        
  [210] 18:40   D.Leonovič      
 29         21:9  21:5 [20']      
 D.Leonovič        
 4  Daniel Leonovič    ->         1-a vieta
        [252] 20:45   D.Žilinskas
 3  Benediktas Kamantauskas            21:16  11:21  22:20 [43']
 B.Kamantauskas        
 30       ->        
  [211] 18:40   B.Kamantauskas      
 19  Mykolas Grytė      21:14  21:15 [24']      
[192] 17:55   J.Peciukonis        
 14  Justas Peciukonis    21:7  21:18 [21']        
    [230] 19:30   B.Kamantauskas    
 11  Justinas Tomkevičius        21:17  22:20 [26']    
[193] 17:55   J.Tomkevičius        
 22  Paulius Ikamas    21:11  21:14 [23']        
  [212] 18:40   J.Tomkevičius      
 27         21:18  21:8 [23']      
 A.Janušonis        
 6  Augustas Janušonis    ->        
      [245] 20:20   N.Tenikaitis  
 7  Ugnius Mikalauskas          21:13  21:17 [26']  
 U.Mikalauskas        
 26       ->        
  [213] 18:40   U.Mikalauskas      
 23  Joris Jagminas      21:13  11:21  21:15 [38']      
[194] 17:55   M.Plauška        
 10  Martynas Plauška    21:11  21:10 [26']        
    [231] 19:30   N.Tenikaitis    
 15  Domas Daugėla        21:9  21:7 [29']    
[195] 17:55   D.Daugėla        
 18  Mindaugas Butkus    21:15  14:21  21:18 [38']      D.Leonovič   3-a vieta
  [214] 18:40   N.Tenikaitis   [253] 20:45   D.Leonovič
 31         21:16  21:14 [26']    B.Kamantauskas   21:10  14:21  21:13 [31']
 N.Tenikaitis        
 2  Nojus Tenikaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Jatulis    
      [246] 20:20   K.Sakalauskas  
       K.Sakalauskas   21:13  21:14 [22']   5-a vieta
       
       J.Tomkevičius     ->
      [247] 20:20   J.Tomkevičius  
       U.Mikalauskas   21:0  
           
           
         J.Jatulis   7-a vieta
       
         U.Mikalauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Ivanauskas      
    [232] 19:30   P.Kovas    
     P.Kovas   21:18  22:20 [25']    
      [248] 20:20   A.Kaminskas  
     A.Kaminskas     18:21  21:18  21:10 [38']  
    [233] 19:30   A.Kaminskas    
     L.Grubinskas   21:12  21:15 [22']     9-a vieta
       
     J.Peciukonis       ->
    [234] 19:55   J.Peciukonis    
     A.Janušonis   21:16  21:19 [22']    
      [249] 20:20   M.Plauška  
     M.Plauška     21:12  21:13 [19']  
    [235] 19:55   M.Plauška    
     D.Daugėla   21:19  21:18 [29']    
           
         P.Kovas   11-a vieta
       
         J.Peciukonis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Ivanauskas    
       
       L.Grubinskas   ->   13-a vieta
       
       A.Janušonis     ->
       
       D.Daugėla   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Stacevičius      
   M.Stacevičius   ->      
     M.Stacevičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [236] 19:55   M.Stacevičius  
        21:6  21:9 [20']  
   M.Gruzdzevičius      
   M.Gruzdzevičius   ->      
    [215] 18:40   M.Gruzdzevičius    
   A.Mažeika       B/Ž    
   A.Mažeika      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   M.Grytė      
   M.Grytė   ->      
    [216] 19:05   M.Grytė    
   P.Ikamas     21:16  21:16 [22']    
   P.Ikamas      
    ->      
      [237] 19:55   J.Jagminas  
        21:17  18:21  21:19 [39']  
   J.Jagminas      
   J.Jagminas   ->      
    [217] 19:05   J.Jagminas    
   M.Butkus     21:17  11:21  26:24 [35']    
   M.Butkus      
    ->    M.Gruzdzevičius   19-a vieta
       
         M.Grytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Mažeika  
       A.Mažeika   ->   21-a vieta
       
       P.Ikamas     ->
       
       M.Butkus   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.