Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Ugnius Mikalauskas ,  Deivydas Žilinskas   Dėl 1-4 vietų    
[136] 15:35   U.Mikalauskas, D.Žilinskas    
 8  Mindaugas Butkus ,  Joris Jagminas    21:11  21:17 [35']    
  [160] 16:20   U.Mikalauskas, D.Žilinskas  
 5  Adas Kaminskas ,  Pijus Kovas      21:16  21:10 [27']  
[137] 15:35   A.Kaminskas, P.Kovas    
 4  Jurgis Jatulis ,  Domas Daugėla    13:21  21:17  22:20 [41']    1-a vieta
    [176] 17:10   U.Mikalauskas, D.Žilinskas
 3  Daniel Leonovič ,  Benediktas Kamantauskas        21:10  22:24  21:18 [43']
[138] 15:35   D.Leonovič, B.Kamantauskas    
 6  Justas Peciukonis ,  Joris Ivanauskas    21:18  21:16 [26']    
  [161] 16:20   N.Tenikaitis, M.Grytė  
 7  Matas Stacevičius ,  Linas Grubinskas      16:21  21:16  21:12 [38']  
[139] 15:35   N.Tenikaitis, M.Grytė    
 2  Nojus Tenikaitis ,  Mykolas Grytė    21:12  21:15 [28']    
     
     A.Kaminskas, P.Kovas  3-a vieta
  [177] 17:10   D.Leonovič, B.Kamantauskas
   D.Leonovič, B.Kamantauskas   21:16  21:15 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Butkus, J.Jagminas    
  [162] 16:45   J.Jatulis, D.Daugėla  
   J.Jatulis, D.Daugėla   21:16  21:19 [24']  5-a vieta
   
   J.Peciukonis, J.Ivanauskas     ->
  [163] 16:45   J.Peciukonis, J.Ivanauskas  
   M.Stacevičius, L.Grubinskas   21:13  21:17 [23']  
       
       
     M.Butkus, J.Jagminas  7-a vieta
   
     M.Stacevičius, L.Grubinskas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.