Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2021-11-20, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka        
 32       ->        
  [21] 10:40   A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 17  Robertas Alekna 
 Tajus Pečeliūnas 
    21:8  21:1 [30']      
[3] 10:00   M.Butkevičius, K.Urinavičius        
 16  Mantas Butkevičius 
 Karolis Urinavičius 
  21:9  21:8 [24']        
    [46] 11:45   A.Jarmalauskas, D.Sukanka    
 9  Jokūbas Altaravičius 
 Augustas Macnorius 
      21:9  21:11 [20']    
 J.Altaravičius, A.Macnorius        
 24       ->        
  [22] 10:40   E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas      
 25         21:15  21:14 [23']      
 E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas        
 8  Enrikas Mikolaitis 
 Gvidas Vasiliauskas 
  ->        
      [63] 12:30   A.Jarmalauskas, D.Sukanka  
 5  Jokūbas Aidukevičius 
 Tautvydas Stanaitis 
        21:15  16:21  21:15 [34']  
 J.Aidukevičius, T.Stanaitis        
 28       ->        
  [23] 10:40   J.Aidukevičius, T.Stanaitis      
 21         21:14  21:7 [33']      
 M.Kropaitis, E.Tokeris        
 12  Mikas Kropaitis 
 Emilijus Tokeris 
  ->        
    [47] 11:45   J.Aidukevičius, T.Stanaitis    
 13  Emilijus Noreika 
 Kasparas Draukšas 
      21:18  21:19 [24']    
 E.Noreika, K.Draukšas        
 20       ->        
  [24] 10:40   M.Braškys, V.Maciukevičius      
 29         21:6  21:6 [22']      
 M.Braškys, V.Maciukevičius        
 4  Majus Braškys 
 Vytautas Maciukevičius 
  ->         1-a vieta
        [72] 12:55   A.Jarmalauskas, D.Sukanka
 3  Nojus Alijauskas 
 Adomas Bardauskas 
          21:23  21:16  21:15 [37']
 N.Alijauskas, A.Bardauskas        
 30       ->        
  [25] 10:40   N.Alijauskas, A.Bardauskas      
 19         21:3  21:17 [24']      
 M.Lingaitis, J.Lukauskas        
 14  Matas Lingaitis 
 Julius Lukauskas 
  ->        
    [48] 11:45   N.Alijauskas, A.Bardauskas    
 11  Jonas Aleknavičius 
 Matas Valiūnas 
      21:13  21:5 [19']    
 J.Aleknavičius, M.Valiūnas        
 22       ->        
  [26] 10:40   N.Danusas, P.Kulnys      
 27         23:21  21:14 [25']      
 N.Danusas, P.Kulnys        
 6  Nojus Danusas 
 Pijus Kulnys 
  ->        
      [64] 12:30   M.Jakštys, V.Puidokas  
 7  Tautvydas Bočkus 
 Tadas Žilinskas 
        21:17  23:21 [32']  
 T.Bočkus, T.Žilinskas        
 26       ->        
  [27] 10:40   T.Bočkus, T.Žilinskas      
 23           B/Ž      
 A.Kriauza, F.Sinius        
 10  Aleksandras Kriauza 
 Faustas Sinius 
  ->        
    [49] 11:45   M.Jakštys, V.Puidokas    
 15  Timofej Poluektov 
 Ugnius Ščevinskas 
      21:18  21:9 [23']    
[4] 10:00   T.Poluektov, U.Ščevinskas        
 18  Benediktas Andrijaitis 
 Oskaras Urinavičius 
  21:15  19:21  21:10 [35']      J.Aidukevičius, T.Stanaitis   3-a vieta
  [28] 11:05   M.Jakštys, V.Puidokas   [73] 12:55   N.Alijauskas, A.Bardauskas
 31         21:7  21:5 [21']    N.Alijauskas, A.Bardauskas   21:11  21:17 [27']
 M.Jakštys, V.Puidokas        
 2  Mykolas Jakštys 
 Vakaris Puidokas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas    
      [65] 12:30   M.Braškys, V.Maciukevičius  
       M.Braškys, V.Maciukevičius   21:17  21:17 [25']   5-a vieta
       
       N.Danusas, P.Kulnys     ->
      [66] 12:30   T.Bočkus, T.Žilinskas  
       T.Bočkus, T.Žilinskas   21:15  21:12 [22']  
           
           
         E.Mikolaitis, G.Vasiliauskas   7-a vieta
       
         N.Danusas, P.Kulnys   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Butkevičius, K.Urinavičius      
    [50] 11:45   J.Altaravičius, A.Macnorius    
     J.Altaravičius, A.Macnorius   21:18  16:21  21:14 [35']    
       
     M.Kropaitis, E.Tokeris     ->  
    [51] 11:45   M.Kropaitis, E.Tokeris    
     E.Noreika, K.Draukšas   21:10  21:11 [24']     9-a vieta
       
     M.Lingaitis, J.Lukauskas       ->
    [52] 11:45   J.Aleknavičius, M.Valiūnas    
     J.Aleknavičius, M.Valiūnas   21:15  25:23 [28']    
       
     A.Kriauza, F.Sinius     ->  
    [53] 11:45   T.Poluektov, U.Ščevinskas    
     T.Poluektov, U.Ščevinskas     B/Ž    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Butkevičius, K.Urinavičius    
       
       E.Noreika, K.Draukšas   ->   13-a vieta
       
       M.Lingaitis, J.Lukauskas     ->
       
       A.Kriauza, F.Sinius   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Alekna, T.Pečeliūnas      
   R.Alekna, T.Pečeliūnas   ->      
     R.Alekna, T.Pečeliūnas    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Alekna, T.Pečeliūnas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [54] 11:45   B.Andrijaitis, O.Urinavičius
          20:22  24:22  21:13 [38']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       B.Andrijaitis, O.Urinavičius  
        ->  
   .      
    ->      
     B.Andrijaitis, O.Urinavičius    
   B.Andrijaitis, O.Urinavičius     ->    
   B.Andrijaitis, O.Urinavičius      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.