Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Justė Kazakauskaitė 
 Aušrinė Balazaitė 
21
14
19
21
21
18
 32'
21
9
21
15
 22'
17
21
21
14
17
21
 34'
158/133
25
2
2
2 Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
14
21
21
19
18
21
 32'
18
21
16
21
 26'
14
21
13
21
 24'
114/145
-31
0
4
3 Evelina Keturakytė 
 Roberta Milašauskaitė 
9
21
15
21
 22'
21
18
21
16
 26'
17
21
24
26
 28'
107/123
-16
1
3
4 Dovilė Butvydaitė 
 Danyu Zhong 
21
17
14
21
21
17
 34'
21
14
21
13
 24'
21
17
26
24
 28'
145/123
22
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
21
13
20
22
21
17
 40'
21
14
21
11
 23'
104/77
27
2
1
2 Živilė Šeškevičienė 
 Regina Narijauskaitė 
13
21
22
20
17
21
 40'
21
17
21
16
 24'
94/95
-1
1
2
3 Diana Lubė 
 Jūratė Paškevičienė 
14
21
11
21
 23'
17
21
16
21
 24'
58/84
-26
0
3



2021-06-26  
   1-a vieta
 2    Jelena Puchova,  Justė Žibūdienė  
[73] 13:40   J.Puchova, J.Žibūdienė
 7    Dovilė Butvydaitė,  Danyu Zhong   22:20  21:19 [30']
   



2021-06-26  
   3-a vieta
 1    Justė Kazakauskaitė,  Aušrinė Balazaitė  
[74] 13:40   J.Kazakauskaitė, A.Balazaitė
 4    Živilė Šeškevičienė,  Regina Narijauskaitė   26:24  19:21  21:17 [47']
   



2021-06-26  
   5-a vieta
 5    Evelina Keturakytė,  Roberta Milašauskaitė  
[75] 13:40   D.Lubė, J.Paškevičienė
 6    Diana Lubė,  Jūratė Paškevičienė   13:21  21:19  21:16 [38']
   



 
   7-a vieta
 3    Birutė Baranauskaitė,  Laima Chomskytė  
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.