Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-06-26, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Diana Darbutienė 
 Diana Valantinaitė 
14
21
16
21
 27'
21
13
21
18
 21'
21
18
21
18
 28'
114/109
5
2
2
2 Rasa Džervė 
 Inga Vaicekauskienė 
21
14
21
16
 27'
21
11
21
13
 23'
21
14
21
14
 26'
126/82
44
3
1
3 Eglė Rekašiūtė 
 Živilė Žymantaitė 
13
21
18
21
 21'
11
21
13
21
 23'
21
19
12
21
17
21
 31'
105/145
-40
0
4
4 Odeta Albrektaitė 
 Eglė Kaminskaitė 
18
21
18
21
 28'
14
21
14
21
 26'
19
21
21
12
21
17
 31'
125/134
-9
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
22
24
11
21
 24'
9
21
21
19
16
21
 31'
79/106
-27
0
3
2 Ieva Januškienė 
 Violeta Slušnienė 
24
22
21
11
 24'
21
16
18
21
21
18
 33'
105/88
17
2
1
3 Milda Gumbrevičiūtė 
 Emilija Petrauskaitė 
21
9
19
21
21
16
 31'
16
21
21
18
18
21
 33'
116/106
10
1
2



2021-06-26  
   1-a vieta
 3    Rasa Džervė,  Inga Vaicekauskienė  
[70] 13:30   R.Džervė, I.Vaicekauskienė
 4    Ieva Januškienė,  Violeta Slušnienė   21:16  21:12 [24']
   



2021-06-26  
   3-a vieta
 1    Diana Darbutienė,  Diana Valantinaitė  
[71] 13:30   D.Darbutienė, D.Valantinaitė
 6    Milda Gumbrevičiūtė,  Emilija Petrauskaitė   21:17  21:16 [22']
   



2021-06-26  
   5-a vieta
 2    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[72] 13:30   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
 7    Odeta Albrektaitė,  Eglė Kaminskaitė   21:16  21:17 [22']
   



 
   7-a vieta
 5    Eglė Rekašiūtė,  Živilė Žymantaitė  
 E.Rekašiūtė, Ž.Žymantaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.