Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-08-21, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 16       ->      
  [15] 10:30   A.Mackevič, J.Ramaneckienė    
 9  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
    21:18  21:17 [19']    
[5] 10:00   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 8  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:17  21:13 [22']      
    [25] 11:00   A.Mackevič, J.Ramaneckienė  
 5  Tomas Tiškus 
 Laima Chomskytė 
      21:17  21:15 [23']  
 T.Tiškus, L.Chomskytė      
 12       ->      
  [11] 10:20   G.Stasiulis, J.Vadeikienė    
 13         21:19  14:21  21:19 [40']    
 G.Stasiulis, J.Vadeikienė      
 4  Giedrius Stasiulis 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [35] 11:40   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
 3  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
        21:10  21:12 [24']
 V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
 14       ->      
  [12] 10:20   V.Stončius, J.Kazakauskaitė    
 11         12:21  21:19  21:17 [35']    
 M.Brazauskas, A.Balazaitė      
 6  Marius Brazauskas 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->      
    [26] 11:00   M.Povilaitis, R.Šidlauskienė  
 7  Martynas Povilaitis 
 Rima Šidlauskienė 
      24:22  21:18 [26']  
[6] 10:00   M.Povilaitis, R.Šidlauskienė      
 10  Gediminas Jauniškis 
 Jurgita Bazytė 
  21:11  21:15 [22']      
  [16] 10:30   M.Povilaitis, R.Šidlauskienė    
 15         21:19  14:21  21:15 [34']    
 E.Čižinauskas, Ž.Šeškevičienė      
 2  Evaldas Čižinauskas 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    G.Stasiulis, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [36] 11:40   G.Stasiulis, J.Vadeikienė
       V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:18  19:21  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Martinaitis, L.Venckutė    
    [27] 11:00   T.Tiškus, L.Chomskytė  
     T.Tiškus, L.Chomskytė   21:12  21:16 [23']   5-a vieta
      [37] 11:40   E.Čižinauskas, Ž.Šeškevičienė
     M.Brazauskas, A.Balazaitė     21:18  21:18 [27']
    [28] 11:20   E.Čižinauskas, Ž.Šeškevičienė  
     E.Čižinauskas, Ž.Šeškevičienė   21:14  21:15 [22']  
         
         
       D.Martinaitis, L.Venckutė   7-a vieta
      [38] 11:40   M.Brazauskas, A.Balazaitė
       M.Brazauskas, A.Balazaitė   21:15  11:21  22:20 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė    
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   ->    
     T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [17] 10:30   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė
        14:21  21:14  21:19 [38']
   .    
    ->    
     G.Jauniškis, J.Bazytė  
   G.Jauniškis, J.Bazytė     ->  
   G.Jauniškis, J.Bazytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.