Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-08-21, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Ignas Lukoševičius    Dėl 1-8 vietos      
 I.Lukoševičius      
 16       ->      
  [114] 16:00   A.Murnikovas    
 9  Arminas Murnikovas      20:22  21:17  21:16 [37']    
[104] 15:30   A.Murnikovas      
 8  Gediminas Vaitkevičius    21:18  21:12 [31']      
    [124] 16:30   A.Murnikovas  
 5  Ričardas Liutkus        21:12  21:16 [26']  
[105] 15:30   D.Jurgilas      
 12  Darius Jurgilas    18:21  21:19  30:29 [38']      
  [115] 16:00   D.Jurgilas    
 13  Lukas Žagelis      21:17  21:18 [44']    
[106] 15:30   G.Petrauskas      
 4  Gražvydas Petrauskas    21:10  20:22  21:13 [37']       1-a vieta
      [135] 17:00   K.Bužinskis
 3  Karolis Bužinskis          21:6  22:20 [24']
[107] 15:30   K.Bužinskis      
 14  Marijus Zigmuntas    21:8  21:9 [19']      
  [116] 16:00   K.Bužinskis    
 11  Darius Navikas      21:15  21:11 [24']    
[108] 15:30   D.Mitrulevičius      
 6  Dainius Mitrulevičius    21:15  18:21  21:14 [36']      
    [125] 16:30   K.Bužinskis  
 7  Vidmantas Galiauskas        21:14  21:10 [23']  
[109] 15:30   R.Vedrickas      
 10  Rapolas Vedrickas    21:17  21:19 [28']      
  [117] 16:00   R.Vedrickas    
 15         21:17  21:19 [28']    
 R.Juodsnukis      
 2  Romutis Juodsnukis    ->    D.Jurgilas   3-a vieta
      [136] 17:00   D.Jurgilas
       R.Vedrickas   21:19  9:21  21:13 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Lukoševičius    
    [126] 16:30   I.Lukoševičius  
     G.Petrauskas   21:15  21:13 [16']   5-a vieta
      [137] 17:00   I.Lukoševičius
     D.Mitrulevičius     21:8  21:12 [21']
    [127] 16:30   R.Juodsnukis  
     R.Juodsnukis   19:21  21:15  21:11 [36']  
         
         
       G.Petrauskas   7-a vieta
      [138] 17:00   D.Mitrulevičius
       D.Mitrulevičius   21:18  19:21  21:15 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius   ->    
    [128] 16:30   G.Vaitkevičius  
   R.Liutkus     21:1  21:1 [11']  
  [118] 16:00   R.Liutkus    
   L.Žagelis   17:21  21:12  21:11 [29']     9-a vieta
      [139] 17:00   G.Vaitkevičius
   M.Zigmuntas       21:15  23:21 [18']
  [119] 16:00   M.Zigmuntas    
   D.Navikas   21:0    
    [129] 16:30   V.Galiauskas  
   V.Galiauskas     21:13  21:9 [18']  
   V.Galiauskas    
    ->    
         
       R.Liutkus   11-a vieta
      [140] 17:00   M.Zigmuntas
       M.Zigmuntas   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Žagelis  
     L.Žagelis   ->   13-a vieta
      [130] 16:45   L.Žagelis
     D.Navikas     21:0
     D.Navikas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.