Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es), Data: 2021-08-21, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Egidijus Peleckis 
 Diana Valantinaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, D.Valantinaitė      
 16       ->      
  [13] 10:30   K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 9   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    16:21  21:14  21:15 [34']    
[3] 10:00   K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 8  Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  21:16  21:9 [22']      
    [20] 11:00   K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
 5  Ričardas Vasilevskis 
 Irena Peleckienė 
      21:16  21:18 [24']  
 R.Vasilevskis, I.Peleckienė      
 12       ->      
  [7] 10:00   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
 13         21:10  21:6 [18']    
 S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
 4  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
  ->       1-a vieta
      [31] 11:30   K.Bužinskis, R.Bužinskienė
 3  Audrius Šadbaras 
 Inga Vaicekauskienė 
        21:18  20:22  21:19 [35']
 A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė      
 14       ->      
  [8] 10:00   A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė    
 11         21:19  21:15 [17']    
 V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė      
 6  Vaidas Trumpaitis 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->      
    [21] 11:00   A.Šadbaras, I.Vaicekauskienė  
 7  Rokas Grytė 
 Vesta Garbačenokaitė 
      21:16  21:13 [22']  
[4] 10:00   R.Grytė, V.Garbačenokaitė      
 10  Žydrūnas Benaitis 
 Dovilė Benaitė 
  21:23  21:14  21:11 [27']      
  [14] 10:30   R.Grytė, V.Garbačenokaitė    
 15         21:13  21:11 [33']    
 E.Petrošius, R.Staupelienė      
 2  Edmundas Petrošius 
 Renata Staupelienė 
  ->    S.Kubiliūnas, D.Darbutienė   3-a vieta
      [32] 11:30   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė
       R.Grytė, V.Garbačenokaitė   21:16  17:21  21:14 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Peleckis, D.Valantinaitė    
    [22] 11:00   E.Peleckis, D.Valantinaitė  
     R.Vasilevskis, I.Peleckienė   21:18  21:18 [24']   5-a vieta
      [33] 11:30   E.Petrošius, R.Staupelienė
     V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė     21:14  21:16 [25']
    [23] 11:00   E.Petrošius, R.Staupelienė  
     E.Petrošius, R.Staupelienė   9:21  21:18  22:20 [35']  
         
         
       R.Vasilevskis, I.Peleckienė   7-a vieta
      [34] 11:30   V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė
       V.Trumpaitis, E.Grigeliūnienė   21:12  21:19 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->    
     U.Lazdinš, I.Aldina  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [24] 11:00   U.Lazdinš, I.Aldina
        21:16  16:21  21:11 [35']
   .    
    ->    
     Ž.Benaitis, D.Benaitė  
   Ž.Benaitis, D.Benaitė     ->  
   Ž.Benaitis, D.Benaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.