Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es), Data: 2021-11-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13  
 1  Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 16       ->      
  [90] 13:35   D.Beržanskis, J.Petkus    
 9  Povilas Palubinskas 
 Mantas Šatrauskas 
    21:17  21:15 [27']    
[71] 12:20   P.Palubinskas, M.Šatrauskas      
 8  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
  21:11  21:14 [25']      
    [110] 14:50   D.Beržanskis, J.Petkus  
 5  Augustas Valatka 
 Ąžuolas Barkauskas 
      21:13  21:13 [29']  
[72] 12:20   A.Valatka, Ą.Barkauskas      
 12  Rokas Barkauskas 
 Nedas Šimkus 
  21:11  21:11 [22']      
  [91] 13:35   M.Maulė, B.Vaškevičius    
 13         17:21  21:11  21:14 [34']    
12:20   M.Maulė, B.Vaškevičius      
 4  Mantas Maulė 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [127] 15:40   D.Beržanskis, J.Petkus
 3  Mark Šames 
 Daniel Tarachovskij 
        21:13  21:19 [33']
 M.Šames, D.Tarachovskij      
 14       ->      
  [92] 13:35   M.Šames, D.Tarachovskij    
 11  Dovas Genys 
 Dovydas Razas 
    21:13  21:17 [29']    
[73] 12:20   L.Supronas, E.Bradūnas      
 6  Linas Supronas 
 Evaldas Bradūnas 
  14:21  23:21  21:17 [40']      
    [111] 14:50   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 7  Matas Mackevičius 
 Simas Skurdauskas 
      24:22  21:13 [29']  
[74] 12:45   R.Lesinskas, D.Tankevič      
 10  Rokas Lesinskas 
 Dominik Tankevič 
  21:12  21:13 [26']      
  [93] 13:35   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 15         21:6  21:10 [23']    
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 2  Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  ->    M.Maulė, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [128] 15:40   M.Maulė, B.Vaškevičius
       M.Šames, D.Tarachovskij   21:18  21:17 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Palubinskas, M.Šatrauskas    
    [112] 14:50   P.Palubinskas, M.Šatrauskas  
     A.Valatka, Ą.Barkauskas   15:21  21:18  21:11 [35']   5-a vieta
      [129] 15:40   L.Supronas, E.Bradūnas
     L.Supronas, E.Bradūnas     16:21  21:18  21:17 [39']
    [113] 14:50   L.Supronas, E.Bradūnas  
     R.Lesinskas, D.Tankevič   21:16  21:13 [28']  
         
         
       A.Valatka, Ą.Barkauskas   7-a vieta
     
       R.Lesinskas, D.Tankevič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Gedrimas, V.Šukys    
   M.Gedrimas, V.Šukys   ->    
    [94] 14:00   M.Gedrimas, V.Šukys  
   R.Barkauskas, N.Šimkus     21:15  21:13 [29']  
   R.Barkauskas, N.Šimkus    
    ->     9-a vieta
      [114] 14:50   D.Genys, D.Razas
        21:10  21:17 [25']
   D.Genys, D.Razas    
   D.Genys, D.Razas   ->    
    [95] 14:00   D.Genys, D.Razas  
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas     21:11  21:13 [24']  
   M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
    ->    
         
       R.Barkauskas, N.Šimkus   11-a vieta
     
       M.Mackevičius, S.Skurdauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 115 116 
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.