Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es), Data: 2021-11-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13  
 1  Viltė Paulauskaitė ,  Perla Murėnaitė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė    
 8       ->    
  [115] 14:50   G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė  
 5  Martyna Marija Marcinkevičiūtė ,  Taja Leonovič        B/Ž  
[96] 14:00   G.Dapkuvienė, M.Plytnikaitė    
 4  Giedrė Dapkuvienė ,  Monika Plytnikaitė    21:8  21:17 [27']    1-a vieta
    [130] 15:40   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė
 3  Monika Sukackaitė ,  Augustė Stankevičiūtė        21:6  21:15 [25']
[97] 14:00   V.Slušnienė, V.Movšovič    
 6  Vaida Slušnienė ,  Vitalija Movšovič    20:22  21:17  21:19 [53']    
  [116] 14:50   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė  
 7  Veronika Michailova ,  Ugnė Sakalauskaitė      21:18  21:11 [31']  
[98] 14:00   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė    
 2  Rebeka Aleksevičiūtė ,  Gabija Mockutė    21:9  21:4 [21']    
     
     V.Paulauskaitė, P.Murėnaitė  3-a vieta
  [131] 15:40   V.Slušnienė, V.Movšovič
   V.Slušnienė, V.Movšovič     B/Ž
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič  
   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič   ->  5-a vieta
    [132] 15:40   M.Marcinkevičiūtė, T.Leonovič
   M.Sukackaitė, A.Stankevičiūtė     21:11  22:20 [39']
  [117] 14:50   V.Michailova, U.Sakalauskaitė  
   V.Michailova, U.Sakalauskaitė   20:22  21:11  21:15 [45']  
       
       
     7-a vieta
     M.Sukackaitė, A.Stankevičiūtė
     M.Sukackaitė, A.Stankevičiūtė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 115 116 
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.