Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es), Data: 2021-11-13, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13 2021-11-13  
 1  Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
 A.Rimkus      
 16       ->      
  [214] 20:10   E.Goss    
 9   Javed Iqbal      21:17  21:13 [30']    
[202] 19:45   E.Goss      
 8  Eduard Goss    21:18  21:17 [26']      
    [227] 20:35   E.Goss  
 5  Vidas Pilvinis        21:13  21:15 [27']  
[203] 19:45   J.Seniūnas      
 12  Jonas Seniūnas    16:21  21:17  21:18 [38']      
  [215] 20:10   A.Vilčinskas    
 13  Aurimas Kamantauskas      21:15  20:22  21:16 [41']    
[204] 19:45   A.Vilčinskas      
 4  Audrius Vilčinskas    21:16  21:17 [24']       1-a vieta
      [239] 21:25   R.Kondrotas
 3  Elmoras Adakauskas          20:22  21:18  21:7 [36']
[205] 19:45   A.Morkūnas      
 14  Arūnas Morkūnas    21:11  21:19 [25']      
  [216] 20:10   A.Morkūnas    
 11  Rolandas Žaldokas      21:15  21:9 [22']    
[206] 19:45   S.Januška      
 6  Steponas Januška    19:21  21:18  22:20 [43']      
    [228] 21:00   R.Kondrotas  
 7  Tomas Grigas        16:21  21:14  21:11 [34']  
[207] 19:45   R.Kondrotas      
 10  Rokas Kondrotas    21:16  21:9 [26']      
  [217] 20:10   R.Kondrotas    
 15  Rolandas Juknevičius      20:22  21:1  21:18 [34']    
[208] 19:45   S.Eibukas      
 2  Saulius Eibukas    21:18  21:17 [26']    A.Vilčinskas   3-a vieta
      [240] 21:25   A.Vilčinskas
       A.Morkūnas   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus    
    [229] 21:00   A.Rimkus  
     J.Seniūnas   21:16  21:9 [27']   5-a vieta
      [241] 21:25   A.Rimkus
     S.Januška     21:19  21:16 [27']
    [230] 21:00   S.Januška  
     S.Eibukas   21:17  21:15 [24']  
         
         
       J.Seniūnas   7-a vieta
     
       S.Eibukas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Iqbal    
   J.Iqbal   ->    
    [231] 21:00   J.Iqbal  
   V.Pilvinis     12:21  21:16  22:20 [37']  
  [218] 20:10   V.Pilvinis    
   A.Kamantauskas   21:19  21:10 [26']     9-a vieta
      [242] 21:25   E.Adakauskas
   E.Adakauskas       21:16  21:17 [33']
  [219] 20:35   E.Adakauskas    
   R.Žaldokas   21:10  21:7 [16']    
    [232] 21:00   E.Adakauskas  
   T.Grigas     21:13  21:16 [26']  
  [220] 20:35   T.Grigas    
   R.Juknevičius   21:10  21:17 [19']    
         
       V.Pilvinis   11-a vieta
     
       T.Grigas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Kamantauskas  
     A.Kamantauskas   ->   13-a vieta
     
     R.Žaldokas     ->
     
     R.Juknevičius   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 115 116 
Prienų žiema
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.