Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25, Data: 2021-10-09, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09 2021-10-09  
 1  Viltė Paulauskaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
  [9] 09:20   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė    
 9  Evelina Šiušytė 
 Lorena Valantiejienė 
    21:11  21:13 [21']    
[1] 09:00   E.Šiušytė, L.Valantiejienė      
 8  Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  20:22  22:20  21:19 [39']      
    [17] 09:45   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė  
 5  Evelina Keturakytė 
 Roberta Milašauskaitė 
      21:7  21:9 [17']  
[2] 09:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 12  Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
  18:21  21:17  21:13 [35']      
  [10] 09:25   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 13         21:17  14:21  21:15 [33']    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė      
 4  Sandra Čečkauskienė 
 Ramunė Petrošienė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:35   V.Paulauskaitė, G.Janušonytė
 3  Veronika Michailova 
 Agnė Stankutė 
        21:6  21:8 [15']
 V.Michailova, A.Stankutė      
 14       ->      
  [11] 09:25   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė    
 11  Vaiva Kelečienė 
 Rasa Džervė 
    13:21  21:18  21:14 [38']    
[3] 09:00   J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė      
 6  Justė Kazakauskaitė 
 Saulina Norgailaitė 
  21:6  21:6 [21']      
    [18] 09:45   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė  
 7  Jurgita Bilienė 
 Aina Ralytė 
      21:15  21:13 [23']  
[4] 09:00   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė      
 10  Dominyka Dragūnaitė 
 Ugnė Sakalauskaitė 
  21:8  21:12 [20']      
  [12] 09:25   T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė    
 15         11:21  21:10  21:14 [31']    
 T.Rakauskaitė, J.Žibūdienė      
 2  Toma Rakauskaitė 
 Justė Žibūdienė 
  ->    S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   3-a vieta
      [27] 10:35   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
       J.Kazakauskaitė, S.Norgailaitė   21:17  21:16 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Šiušytė, L.Valantiejienė    
    [19] 10:10   E.Šiušytė, L.Valantiejienė  
     M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   21:23  21:17  21:16 [31']   5-a vieta
      [28] 10:35   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė
     V.Michailova, A.Stankutė     21:16  21:11 [25']
    [20] 10:10   D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė  
     D.Dragūnaitė, U.Sakalauskaitė   21:14  21:7 [21']  
         
         
       M.Kožkuvienė, A.Mažulienė   7-a vieta
     
       V.Michailova, A.Stankutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė    
   D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   ->    
    [21] 10:10   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė     13:21  21:16  23:21 [47']  
   E.Keturakytė, R.Milašauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [29] 10:35   V.Kelečienė, R.Džervė
        16:21  21:18  21:13 [38']
   V.Kelečienė, R.Džervė    
   V.Kelečienė, R.Džervė   ->    
    [22] 10:10   V.Kelečienė, R.Džervė  
   J.Bilienė, A.Ralytė     21:16  21:17 [29']  
   J.Bilienė, A.Ralytė    
    ->    
         
       D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
     
       J.Bilienė, A.Ralytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.