Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 5 etapas), Data: 2021-06-19, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-06-19 2021-06-19 2021-06-19  
 1  Augustas Valatka   Dėl 1-4 vietų    
[1] 11:00   A.Valatka    
 8  Martynas Atkočaitis    24:22  21:10 [24']    
  [7] 11:30   A.Valatka  
 5  Audrius Vilčinskas      21:5  21:5 [18']  
[2] 11:00   S.Eibukas    
 4  Saulius Eibukas    21:18  21:23  27:25 [49']    1-a vieta
    [13] 12:00   A.Valatka
 3  Dovas Genys        21:18  20:22  21:8 [47']
[3] 11:00   D.Genys    
 6  Rokas Barkauskas    21:15  21:17 [26']    
  [8] 11:30   D.Pakšys  
 7  Marius Brazauskas      23:21  22:20 [27']  
[4] 11:00   D.Pakšys    
 2  Domas Pakšys    21:8  21:13 [19']    
     
     S.Eibukas  3-a vieta
  [14] 12:00   D.Genys
   D.Genys   21:19  21:13 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Atkočaitis    
  [9] 11:30   M.Atkočaitis  
   A.Vilčinskas   21:16  21:12 [19']  5-a vieta
    [15] 12:00   M.Atkočaitis
   R.Barkauskas     21:18  17:21  21:18 [38']
  [10] 11:30   R.Barkauskas  
   M.Brazauskas   21:17  21:16 [24']  
       
       
     A.Vilčinskas  7-a vieta
    [16] 12:00   M.Brazauskas
     M.Brazauskas   21:17  21:17 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.