Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras, Data: 2021-11-06, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06  
 1  Karolis Šemeta 
 Asta Kvasytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, A.Kvasytė      
 16       ->      
  [37] 14:30   K.Šemeta, A.Kvasytė    
 9  Egidijus Rakštys 
 Beata Rakštytė 
    24:22  21:18 [24']    
[31] 13:30   A.Latviūnas, R.Žigienė      
 8  Andrius Latviūnas 
 Rūta Žigienė 
  21:15  21:13 [28']      
    [46] 15:30   K.Šemeta, A.Kvasytė  
 5  Rapolas Grigaliūnas 
 Paulina Grigaliūnaitė 
      22:20  21:17 [28']  
 R.Grigaliūnas, P.Grigaliūnaitė      
 12       ->      
  [38] 14:30   D.Mazėtis, S.Poklikajeva    
 13         21:19  21:13 [21']    
 D.Mazėtis, S.Poklikajeva      
 4  Dainius Mazėtis 
 Snežana Poklikajeva 
  ->       1-a vieta
      [54] 16:30   K.Šemeta, A.Kvasytė
 3  Paulius Geidrichis 
 Jelena Puchova 
        21:16  21:18 [30']
 P.Geidrichis, J.Puchova      
 14       ->      
  [39] 14:30   K.Reimeris, R.Gerasimiene    
 11         21:17  19:21  21:15 [28']    
 K.Reimeris, R.Gerasimiene      
 6  Karolis Reimeris 
 Renata Gerasimiene 
  ->      
    [47] 15:30   K.Reimeris, R.Gerasimiene  
 7  Jonas Bartkus 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
      21:15  21:17 [22']  
[32] 14:00   J.Bartkus, B.Rasiulytė-Ragaišienė      
 10  Simas Novikas 
 Viltė Žaliaduonytė 
  21:14  21:5 [23']      
  [40] 15:00   J.Bartkus, B.Rasiulytė-Ragaišienė    
 15         21:17  21:8 [21']    
 J.Pauliukas, R.Ambrasienė      
 2  Jurgis Pauliukas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->    D.Mazėtis, S.Poklikajeva   3-a vieta
      [55] 16:30   D.Mazėtis, S.Poklikajeva
       J.Bartkus, B.Rasiulytė-Ragaišienė   21:8  15:21  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Latviūnas, R.Žigienė    
    [48] 16:00   R.Grigaliūnas, P.Grigaliūnaitė  
     R.Grigaliūnas, P.Grigaliūnaitė   21:15  21:13 [20']   5-a vieta
      [56] 17:00   R.Grigaliūnas, P.Grigaliūnaitė
     P.Geidrichis, J.Puchova     21:12  21:15 [24']
    [49] 16:00   J.Pauliukas, R.Ambrasienė  
     J.Pauliukas, R.Ambrasienė   21:11  21:11 [22']  
         
         
       A.Latviūnas, R.Žigienė   7-a vieta
      [57] 17:00   A.Latviūnas, R.Žigienė
       P.Geidrichis, J.Puchova   21:16  21:17 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Rakštys, B.Rakštytė    
   E.Rakštys, B.Rakštytė   ->    
     E.Rakštys, B.Rakštytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [41] 15:00   E.Rakštys, B.Rakštytė
        21:10  20:22  21:19 [31']
   .    
    ->    
     S.Novikas, V.Žaliaduonytė  
   S.Novikas, V.Žaliaduonytė     ->  
   S.Novikas, V.Žaliaduonytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.