Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras, Data: 2021-11-06, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06  
 1  Titas Žibūda ,  Justė Žibūdienė   Dėl 1-4 vietų    
[33] 14:00   T.Žibūda, J.Žibūdienė    
 8  Rapolas Vedrickas ,  Karolina Petraškaitė    21:15  21:13 [24']    
  [42] 15:00   T.Žibūda, J.Žibūdienė  
 5  Matas Mačiulis ,  Anta Marija Antanavičiūtė      21:12  21:9 [13']  
[34] 14:00   R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė    
 4  Rytis Vasiliauskas ,  Kotryna Vasiliauskė    21:23  21:11  21:16 [47']    1-a vieta
    [50] 16:00   T.Žibūda, J.Žibūdienė
 3  Vidmantas Jonikas ,  Toma Jančiauskienė        21:16  21:16 [24']
[35] 14:00   R.Januševičius, M.Valatkienė    
 6  Robertas Januševičius ,  Monika Valatkienė    18:21  21:19  21:18 [35']    
  [43] 15:00   R.Januševičius, M.Valatkienė  
 7  Edvardas Bardauskas ,  Aušra Lingytė      21:11  21:19 [17']  
[36] 14:30   E.Bardauskas, A.Lingytė    
 2  Darius Navikas ,  Vaiva Kelečienė    21:13  13:21  21:15 [26']    
     
     R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė  3-a vieta
  [51] 16:00   R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė
   E.Bardauskas, A.Lingytė   21:14  21:12 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Vedrickas, K.Petraškaitė    
  [44] 15:30   R.Vedrickas, K.Petraškaitė  
   M.Mačiulis, A.Antanavičiūtė   21:17  21:9 [23']  5-a vieta
    [52] 16:30   R.Vedrickas, K.Petraškaitė
   V.Jonikas, T.Jančiauskienė     15:21  23:21  21:18 [37']
  [45] 15:30   V.Jonikas, T.Jančiauskienė  
   D.Navikas, V.Kelečienė   21:18  21:17 [26']  
       
       
     M.Mačiulis, A.Antanavičiūtė  7-a vieta
    [53] 16:30   D.Navikas, V.Kelečienė
     D.Navikas, V.Kelečienė   21:18  21:16 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.