Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns), Data: 2021-09-11, Vieta: Badmintono centras, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11 2021-09-11  
 1  Mindaugas Danys    Dėl 1-8 vietos      
 M.Danys      
 16       ->      
  [7] 11:30   M.Danys    
 9  Rapolas Vedrickas      21:12  21:12    
[1] 11:00   R.Vedrickas      
 8  Robertas Januševičius    21:16  18:21  21:17      
    [13] 12:30   M.Danys  
 5  Gytis Celencevičius        15:21  21:14  21:18  
[2] 11:00   G.Celencevičius      
 12  Marijus Užkurnis    21:9  21:13      
  [8] 11:30   G.Celencevičius    
 13  Jurgis Pauliukas      21:9  21:18    
[3] 11:00   M.Armonas      
 4  Marius Armonas    17:21  21:19  21:6       1-a vieta
      [19] 13:00   K.Šemeta
 3  Aurimas Jakutis          21:0
[4] 11:00   K.Šemeta      
 14  Karolis Šemeta    21:11  21:12      
  [9] 12:00   K.Šemeta    
 11  Julius Masaitis      21:12  21:5    
[5] 11:30   R.Kondrotas      
 6  Rokas Kondrotas    21:5  22:20      
    [14] 12:30   K.Šemeta  
 7  Laimonas Bečalis        21:13  21:19  
[6] 11:30   L.Bečalis      
 10  Gediminas Jauniškis    25:23  21:13      
  [10] 12:00   L.Bečalis    
 15         21:17  21:14    
 T.Grigas      
 2  Tomas Grigas    ->    G.Celencevičius   3-a vieta
      [20] 13:00   G.Celencevičius
       L.Bečalis   24:22  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Vedrickas    
    [15] 12:30   M.Armonas  
     M.Armonas   21:14  10:21  21:18   5-a vieta
      [21] 13:30   R.Kondrotas
     R.Kondrotas     19:21  21:15  21:17
    [16] 12:30   R.Kondrotas  
     T.Grigas   15:21  21:15  21:16  
         
         
       R.Vedrickas   7-a vieta
      [22] 13:30   T.Grigas
       T.Grigas   21:11  21:13
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Januševičius    
   R.Januševičius   ->    
    [17] 13:00   R.Januševičius  
   M.Užkurnis     19:21  21:16  21:18  
  [11] 12:00   M.Užkurnis    
   J.Pauliukas   21:17  16:21  21:13     9-a vieta
      [23] 13:30   A.Jakutis
   A.Jakutis       21:15  21:13
  [12] 12:00   A.Jakutis    
   J.Masaitis   21:11  19:21  21:16    
    [18] 13:00   A.Jakutis  
   G.Jauniškis     21:9  21:17  
   G.Jauniškis    
    ->    
         
       M.Užkurnis   11-a vieta
      [24] 13:30   G.Jauniškis
       G.Jauniškis   13:21  21:13  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Pauliukas  
     J.Pauliukas   ->   13-a vieta
      [25] 14:00   J.Pauliukas
     J.Masaitis     21:0
     J.Masaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.