Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-09-18, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-18 2021-09-18 2021-09-18  
 1  Monika Plytnikaitė ,  Giedrė Dapkuvienė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė    
 8       ->    
  [72] 15:30   M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė  
 5  Lina Venckutė ,  Gintarė Gečė      21:8  21:18 [21']  
[57] 14:05   L.Venckutė, G.Gečė    
 4  Rūta Bubulienė ,  Vaiva Bubulytė    21:15  13:21  21:15 [32']    1-a vieta
    [87] 16:55   M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė
 3  Aušra Brikaitė ,  Aurelija Pakšytė        22:20  21:16 [26']
[58] 14:05   S.Norgailaitė, A.Balazaitė    
 6  Saulina Norgailaitė ,  Aušrinė Balazaitė    21:15  16:21  22:20 [40']    
  [73] 15:30   J.Paškevičienė, G.Trakymaitė  
 7  Diana Lubė ,  Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė      22:20  21:13 [28']  
[59] 14:35   J.Paškevičienė, G.Trakymaitė    
 2  Jūratė Paškevičienė ,  Gerda Trakymaitė    21:19  21:10 [27']    
     
     L.Venckutė, G.Gečė  3-a vieta
  [88] 16:55   S.Norgailaitė, A.Balazaitė
   S.Norgailaitė, A.Balazaitė   21:16  18:21  21:17 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė   ->  5-a vieta
    [89] 16:55   R.Bubulienė, V.Bubulytė
   A.Brikaitė, A.Pakšytė     13:21  21:15  21:16 [38']
  [74] 15:30   A.Brikaitė, A.Pakšytė  
   D.Lubė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   21:12  21:11 [25']  
       
       
     7-a vieta
     D.Lubė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė
     D.Lubė, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.