Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Tomas Grigas    Dėl 1-8 vietos      
 T.Grigas      
 16       ->      
  [133] 18:00    L.Bečalis    
 9  Pijus Kovas      21:12  24:26  21:15 [41']    
[124] 17:30    L.Bečalis      
 8  Laimonas Bečalis    28:26  10:21  21:19 [31']      
    [140] 18:30    J.Tomkevičius  
 5  Justinas Tomkevičius        21:14  21:11 [15']  
[125] 17:30    J.Tomkevičius      
 12  Mindaugas Jurgelaitis    21:10  21:5 [12']      
  [134] 18:30    J.Tomkevičius    
 13  Rolandas Vorsa      24:22  22:20 [26']    
[126] 18:00    R.Kondrotas      
 4  Rokas Kondrotas    21:9  21:7 [13']       1-a vieta
      [154] 19:30    N.Budrikas
 3  Aurimas Jakutis          21:16  21:16 [20']
 A.Jakutis      
 14       ->      
  [135] 18:30    A.Jakutis    
 11  Robertas Januševičius      21:16  14:21  21:15 [33']    
[127] 18:00    R.Januševičius      
 6  Paulius Jakubčionis    21:18  18:21  21:14 [33']      
    [141] 18:30    N.Budrikas  
 7  Nojus Budrikas        21:17  21:18 [23']  
[128] 18:00    N.Budrikas      
 10  Arminas Murnikovas    21:13  21:14 [16']      
  [136] 18:30    N.Budrikas    
 15         19:21  21:11  21:11 [25']    
 J.Iqbal      
 2   Javed Iqbal    ->    L.Bečalis   3-a vieta
      [155] 19:30    A.Jakutis
       A.Jakutis   21:18  21:10 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas    
    [142] 19:00    R.Kondrotas  
     R.Kondrotas   21:11  21:17 [23']   5-a vieta
      [156] 19:30    R.Kondrotas
     R.Januševičius     19:21  21:15  21:7 [28']
    [143] 19:00    J.Iqbal  
     J.Iqbal   22:20  21:19 [18']  
         
         
       T.Grigas   7-a vieta
      [157] 19:30    T.Grigas
       R.Januševičius   21:14  17:21  21:10 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Kovas    
   P.Kovas   ->    
    [144] 19:00    P.Kovas  
   M.Jurgelaitis     21:9  21:9 [12']  
  [137] 18:30    M.Jurgelaitis    
   R.Vorsa   21:13  14:21  21:16 [26']     9-a vieta
      [158] 20:00    P.Kovas
        17:21  21:19  21:19 [29']
   P.Jakubčionis    
   P.Jakubčionis   ->    
    [145] 19:00    P.Jakubčionis  
   A.Murnikovas     21:18  21:18 [19']  
   A.Murnikovas    
    ->    
         
       M.Jurgelaitis   11-a vieta
      [159] 20:00    A.Murnikovas
       A.Murnikovas   21:3  21:14 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Vorsa  
     R.Vorsa   ->   13-a vieta
       R.Vorsa
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.