Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-11-20, Vieta: Sportininkų rengimo centras, Druskininkai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20 2021-11-20  
 1  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Atkočaitis, D.Lubė      
 16       ->      
  [20] 11:35   M.Atkočaitis, D.Lubė    
 9  Tadas Staniulis 
 Lorena Valantiejienė 
    21:12  21:16 [21']    
[4] 10:00   T.Ivanauskas, R.Gečaitė      
 8  Tadas Ivanauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  21:17  21:17 [30']      
    [35] 12:25   M.Atkočaitis, D.Lubė  
 5  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
      17:21  22:20  21:8 [31']  
[5] 10:20   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė      
 12  Ramūnas Paškevičius 
 Vaiva Kelečienė 
  24:22  24:22 [27']      
  [21] 11:35   D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė    
 13  Dainius Kecorius 
 Ingrida Savickienė 
    21:19  21:17 [27']    
[7] 10:20   D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė      
 4  Deinoras Gudavičius 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:11  21:11 [25']       1-a vieta
      [51] 13:40   R.Bilius, J.Bilienė
 3  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        21:14  18:21  21:13 [31']
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 14       ->      
  [22] 11:35   R.Bilius, J.Bilienė    
 11  Andrius Valantiejus 
 Evelina Šiušytė 
    24:26  21:17  21:16 [42']    
[8] 10:20   R.Bilius, J.Bilienė      
 6  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:14  22:20 [28']      
    [36] 12:25   R.Bilius, J.Bilienė  
 7  Dainius Mazėtis 
 Rasa Ambrasienė 
      19:21  21:15  21:14 [32']  
[9] 10:45   A.Nareika, K.Nareikienė      
 10  Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  21:16  21:16 [30']      
  [23] 11:35   A.Urbonas, A.Pakšytė    
 15         21:14  21:13 [27']    
 A.Urbonas, A.Pakšytė      
 2  Aidas Urbonas 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė   3-a vieta
      [52] 13:40   A.Urbonas, A.Pakšytė
       A.Urbonas, A.Pakšytė   21:16  21:16 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Ivanauskas, R.Gečaitė    
    [37] 12:50   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė  
     T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   21:18  21:17 [27']   5-a vieta
      [53] 13:40   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė     14:21  21:12  21:12 [36']
    [38] 12:50   A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė   22:20  23:21 [33']  
         
         
       T.Ivanauskas, R.Gečaitė   7-a vieta
      [54] 13:40   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:14  21:19 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Staniulis, L.Valantiejienė    
   T.Staniulis, L.Valantiejienė   ->    
    [39] 12:50   R.Paškevičius, V.Kelečienė  
   R.Paškevičius, V.Kelečienė     17:21  21:16  21:18 [34']  
  [24] 11:35   R.Paškevičius, V.Kelečienė    
   D.Kecorius, I.Savickienė   21:11  18:21  21:18 [36']     9-a vieta
      [55] 14:05   A.Valantiejus, E.Šiušytė
        21:9  21:11 [21']
   A.Valantiejus, E.Šiušytė    
   A.Valantiejus, E.Šiušytė   ->    
    [40] 12:50   A.Valantiejus, E.Šiušytė  
   D.Mazėtis, R.Ambrasienė     14:21  21:19  21:16 [35']  
   D.Mazėtis, R.Ambrasienė    
    ->    
         
       T.Staniulis, L.Valantiejienė   11-a vieta
      [56] 14:05   T.Staniulis, L.Valantiejienė
       D.Mazėtis, R.Ambrasienė   21:13  17:21  21:10 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Kecorius, I.Savickienė  
     D.Kecorius, I.Savickienė   ->   13-a vieta
       D.Kecorius, I.Savickienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 114 115 
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.