Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-12-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11  
 1  Tomas Vaškevičius 
 Monika Plytnikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė      
 16       ->      
   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [10] 10:30   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė  
 5  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
      22:20  21:13 [24']  
 M.Atkočaitis, D.Lubė      
 12       ->      
  [5] 10:00   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė    
 13         13:21  21:13  21:13 [24']    
 A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė      
 4  Audrius Kepežinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [16] 11:00   T.Vaškevičius, M.Plytnikaitė
 3  Ąžuolas Barkauskas 
 Gerda Trakymaitė 
        21:19  21:0 [23']
 Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė      
 14       ->      
  [6] 10:00   Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė    
 11  Tadas Ivanauskas 
 Rugilė Gečaitė 
    21:13  21:7 [28']    
[3] 10:00   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 6  Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  21:13  21:13 [20']      
    [11] 10:30   Ą.Barkauskas, G.Trakymaitė  
 7  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
      21:15  11:21  21:19 [35']  
[4] 10:00   V.Stončius, S.Norgailaitė      
 10  Valentas Stončius 
 Saulina Norgailaitė 
  21:10  27:25 [24']      
  [7] 10:00   B.Vaškevičius, A.Balazaitė    
 15         21:14  21:8 [21']    
 B.Vaškevičius, A.Balazaitė      
 2  Benas Vaškevičius 
 Aušrinė Balazaitė 
  ->    A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė   3-a vieta
      [17] 11:00   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė
       B.Vaškevičius, A.Balazaitė   21:18  21:11 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     M.Atkočaitis, D.Lubė  
     M.Atkočaitis, D.Lubė   ->   5-a vieta
      [18] 11:00   M.Atkočaitis, D.Lubė
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė     15:21  21:18  21:13 [28']
    [12] 10:30   G.Miestauskas, G.Juršėnaitė  
     V.Stončius, S.Norgailaitė   21:19  21:19 [34']  
         
         
        7-a vieta
       V.Stončius, S.Norgailaitė
       V.Stončius, S.Norgailaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė
        ->
   T.Ivanauskas, R.Gečaitė    
   T.Ivanauskas, R.Gečaitė   ->    
    [13] 10:30   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė  
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė     22:20  21:19 [23']  
   T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Ivanauskas, R.Gečaitė
       T.Ivanauskas, R.Gečaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 120 121 
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT A    VV    MV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Es)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     LT Es    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Delfi, Vilnius
     LT Bs    VV    VD    MD    MX  
     LT Ds    VV    VD    MD    MX  
2021-2022 M. LIETUVOS STUDENTŲ ASMENINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2022-05-08 10:00 2022-05-08 16:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Zanavyko taurė
2022-05-07 09:30 2022-05-07 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2022-05-07 10:00 2022-05-07 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     LT Bj (U19)    VV    MV    VD    MD    MX  
     LT Dj (U15)    VV    MV    VD    MD  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj, Ej)
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     LT Cj (U17)    VV    MV    VD    MD  
     LT Ej (U13)    VV    MV    VD    MD  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-04-30 10:00 2022-04-30 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.