Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-08-21, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [9] 09:55   V.Bagdanavičius    
 9  Rokas Lesinskas      21:9  21:12 [23']    
[1] 09:30   V.Šukys      
 8  Vytautas Šukys    21:19  18:21  21:16 [44']      
    [18] 10:50   V.Bagdanavičius  
 5  Domas Pakšys        21:19  21:6 [28']  
[2] 09:30   D.Pakšys      
 12  Rokas Barkauskas    21:6  21:8 [20']      
  [10] 09:55   G.Dima    
 13  Mantas Šatkauskas      21:17  26:24 [36']    
[3] 09:30   G.Dima      
 4  Giedrius Dima    21:16  21:16 [22']       1-a vieta
      [28] 11:45   A.Don
 3  Ramūnas Bilius          21:6  21:11 [24']
[4] 09:30   A.Don      
 14   Andrei Don    21:9  21:10 [22']      
  [11] 10:25   A.Don    
 11  Dominykas Gabriūnas      21:6  21:11 [24']    
[5] 09:30   Ą.Barkauskas      
 6  Ąžuolas Barkauskas    21:13  21:10 [27']      
    [19] 10:50   A.Don  
 7  Matas Mackevičius        21:13  21:8 [26']  
[6] 09:55   M.Mackevičius      
 10  Markas Gedrimas    21:17  21:15 [33']      
  [12] 10:25   A.Valatka    
 15         18:21  21:12  21:16 [45']    
 A.Valatka      
 2  Augustas Valatka    ->    G.Dima   3-a vieta
      [29] 11:45   A.Valatka
       A.Valatka   16:21  21:11  21:18 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šukys    
    [20] 10:50   D.Pakšys  
     D.Pakšys   19:21  21:15  21:14 [40']   5-a vieta
      [30] 11:45   D.Pakšys
     Ą.Barkauskas     24:22  21:18 [38']
    [21] 11:20   Ą.Barkauskas  
     M.Mackevičius   21:17  21:12 [31']  
         
         
       V.Šukys   7-a vieta
     
       M.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Lesinskas    
   R.Lesinskas   ->    
    [22] 11:20   R.Lesinskas  
   R.Barkauskas     21:15  21:12 [26']  
  [13] 10:25   M.Šatkauskas    
   M.Šatkauskas   21:13  20:22  21:18 [38']     9-a vieta
      [31] 12:15   R.Bilius
   R.Bilius       21:14  21:16 [23']
  [14] 10:25   R.Bilius    
   D.Gabriūnas   21:7  21:9 [20']    
    [23] 11:20   R.Bilius  
   M.Gedrimas     21:10  21:15 [19']  
   M.Gedrimas    
    ->    
         
       M.Šatkauskas   11-a vieta
     
       M.Gedrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     R.Barkauskas   ->   13-a vieta
     
     D.Gabriūnas     ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.