Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv), Data: 2021-08-21, Vieta: Kauno MEGA, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21 2021-08-21  
 1  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 16       ->      
  [47] 13:40   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 9  Tomas Grigas 
 Javed Iqbal 
    22:20  21:13 [24']    
[35] 12:45   K.Krūminas, R.Paškevičius      
 8  Kęstutis Krūminas 
 Ramūnas Paškevičius 
  21:18  21:16 [23']      
    [59] 15:00   R.Juknevičius, A.Slušnys  
 5  Haroldas Nevidauskas 
 Saulius Eibukas 
      21:14  21:16 [26']  
[36] 12:45   H.Nevidauskas, S.Eibukas      
 12  Raimondas Banelis 
 Rolandas Žaldokas 
  21:16  19:21  21:13 [33']      
  [48] 13:40   H.Nevidauskas, S.Eibukas    
 13  Laimonas Bečalis 
 Aurimas Jakutis 
    21:17  21:14 [24']    
[37] 12:45   L.Bečalis, A.Jakutis      
 4  Audrius Vilčinskas 
 Albertas Rimkus 
  22:20  18:21  21:18 [39']       1-a vieta
      [72] 16:20   D.Narvilas, S.Leonovič
 3  Tadas Ivanauskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
        21:19  21:13 [22']
 T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas      
 14       ->      
  [49] 14:05   D.Narvilas, S.Leonovič    
 11  Vilimas Šimkus 
 Saulius Venslovas 
    13:21  21:9  21:12 [34']    
[38] 12:45   D.Narvilas, S.Leonovič      
 6  Donatas Narvilas 
 Sergej Leonovič 
  21:16  21:8 [19']      
    [60] 15:00   D.Narvilas, S.Leonovič  
 7  Česlovas Bankauskas 
 Steponas Januška 
      21:12  21:12 [22']  
[39] 12:45   R.Mackevičius, A.Sirbikė      
 10  Ramūnas Mackevičius 
 Artūras Sirbikė 
  21:14  21:19 [26']      
  [50] 14:05   V.Bagdanavičius, J.Gatelis    
 15         21:15  21:16 [26']    
 V.Bagdanavičius, J.Gatelis      
 2  Valentinas Bagdanavičius 
 Jovitas Gatelis 
  ->    H.Nevidauskas, S.Eibukas   3-a vieta
      [73] 16:20   V.Bagdanavičius, J.Gatelis
       V.Bagdanavičius, J.Gatelis   18:21  21:10  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, R.Paškevičius    
    [61] 15:00   L.Bečalis, A.Jakutis  
     L.Bečalis, A.Jakutis   21:14  16:21  21:13 [31']   5-a vieta
      [74] 16:20   T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas
     T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas     21:14  19:21  21:19 [42']
    [62] 15:25   T.Ivanauskas, R.Kavaliauskas  
     R.Mackevičius, A.Sirbikė   21:19  21:14 [29']  
         
         
       K.Krūminas, R.Paškevičius   7-a vieta
      [75] 16:45   K.Krūminas, R.Paškevičius
       R.Mackevičius, A.Sirbikė   21:17  16:21  21:19 [41']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, J.Iqbal    
   T.Grigas, J.Iqbal   ->    
    [63] 15:25   A.Vilčinskas, A.Rimkus  
   R.Banelis, R.Žaldokas     15:21  24:22  21:17 [38']  
  [51] 14:05   A.Vilčinskas, A.Rimkus    
   A.Vilčinskas, A.Rimkus   21:17  21:10 [21']     9-a vieta
      [76] 16:45   A.Vilčinskas, A.Rimkus
        21:14  21:13 [33']
   V.Šimkus, S.Venslovas    
   V.Šimkus, S.Venslovas   ->    
    [64] 15:25   Č.Bankauskas, S.Januška  
   Č.Bankauskas, S.Januška     21:15  21:18 [26']  
   Č.Bankauskas, S.Januška    
    ->    
         
       T.Grigas, J.Iqbal   11-a vieta
      [77] 16:45   T.Grigas, J.Iqbal
       V.Šimkus, S.Venslovas   14:21  21:12  21:16 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Banelis, R.Žaldokas  
     R.Banelis, R.Žaldokas   ->   13-a vieta
       R.Banelis, R.Žaldokas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 112 113 
Badmintono turnyras Tauragės SK "Volanas" - 25
2021-10-09 09:00 2021-10-09 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VV  
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.